pytanie do doswiadczonych ,i nie tylko

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialbym zmienic nicka ,tak zeby nikt nie wiedzial ,ze ja to ja,ale nie ja,tylko inny ja.jak mam to zrobic.
a po co ci to mastro lindo?
Chcialbym ,zebyscie mnie polubili,chce rozmawiac z mastro na forum.I tak fajnie miec druga twarz.
ej, zapytaj genia, on nie miał z kim rozmawiać to sobie wymyślił wirtualnego przyjaciele - to ja cik
zapytaj go, moze to polecił mu terapeuta...tak przypuszczam
ale ty masz defekt mastro lindo....jeden forumowski defekt...wiesz o co biega?
co mam? ,defekt mozgu?
raczej tak, masz ewidentny defekt mozgu, pod jakim nickiem bys sie nie ukryl wszyscy beda wiedzieli, ze ty to ty, taka prawda kolego
nie mozg masz ok.ale masz jedna nie wyjsciowa znajoma..co wspierasz...po prostu pomysl o jej ofiarach ...i to wwszystko.Nie mam nic do Ciebie.Mozesz zmienic nicka.Podoba ci sie tu?Widzisz ten kociol?
...dobra znowu.."niewyjsciowa' razem
nieee, mozg ma do niczego !!!
stefania ,hmm ladny nick, poprostu stefka czy tak?tez bym tak chcial mowic ,kto jest debilem a kto madry,nie madrych to tu tylko z 5-6
stefa, a co to jest charbor?
stokrotka,nie bronie nikogo,ale jak ci sie wydaje,ze osoby ktore jada do tej pracy ,nie wiedza gdzie i po co.6-7 lat temu ok ,ale teraz.A jak wspieram?Milcze jak glaz.Nikogo nie oceniam,wierze w reinkarnacje!!!!
no to fajnie ale jak zmienisz nicka to daj mi tajny znak i napisz cos o pilce noznej ,to ja sie domysle, ze to ty,ok?
Stokrotka,jak mowila stefa, poznasz glupola po wpisach.Ale sie zamaskuje konkretnie;)
Ostatecznie mozg mozna wykorzystac do tarcia chrzanu.
zenobia ci sei?
..pojawiam sie i znikam i znikam i znikam...
a kimze jestes cudzoziemcze jesli wolno ?
no nieee..nie mow, ze masz juz 3 nicki??
mi scusi?non capito bene?
..juz Ty wiesz co mam na mysli ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa