LOMBARDIA brescia a konkretnie vestone!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jestem od miesiaca w Vestone ,,, moze jest tu jakas polska duszyczka? bylo by milo . ..pozdrawiam
o kurde , gdzie Ciebie zawialo ? eheh nie moglas sobie faceta w Desenzano znalezc , lub sirmione czy Salò ? Vestone jej sie zachcialo :-) ide o zaklad ze nikogo tam nie znajdziesz z polakow :-) o co sie zakladamy ? :-)
Pozdrawiam
heh znalazlam wiecej niz ci sie wydaje ale to kobitki po 40 ( 6 ich bylo ) albo facet ktory tu siedzi i udaje ze jest wlochem to saw widzisz :-P w salo jestem co drugi dzien przecierz to 20 min z tad wiec co za roznica ,,, a ciebie gdzie zawialo?
jestem na granicy bergamo brescia pare kilomentrow od lago d'Iseo. na stale tu przyjechalas?
hey ,,tak mam zamiar tu zostac, wszystko jest ok tylko najgorsze co moze byc to nieznajomosc jezyka, w domu mowimy czesciej po angielsku co jest oczywiscie malo korzystne dla mnie ,ale to juz tak z wygodnictwa,, :-P ,, ladne te twoje jeziorko ,,w tamtym tyg bylam 1 wszy raz tylko po 22 trzeba bylo wiac bo huragan jakis sie zerwal,,tak mnie iseo przywitalo ;-/,,, milego dnia pa
No to zacznijcie mowic po wlosku :-) wloski jest latwy szybko sie nauczysz . pozatym odrazu rzymu nie zbudowali :-) Iseo ladne masz racje ale Garda jeszcze ladniejsze :-) milego pobytu we wloszech zycze . :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje