WASZE WPADKI WE WLOSZECH LUB ZWIAZNE Z WŁOSKIM! część 2

Temat przeniesiony do archwium.
61-85 z 85
| następna
Cytat: latraviata
chanel5 - Po sposobie pisania, i formułowania myśli przypominasz mi Sette...

Mnie tez :)
Widzę,że mam tu dość sporo pracy.
Czy, aby leczyć polaków we Włoszech ,muszę posiadać jakieś zezwolenie włoskie??
dr House! dzięki Bogu.. :P
Quasi dr House!
no quasi quasi ......a quasi robi różnicę :))))))
Quasi ?,a cóż to takiego???.Miałem kiedyś takiego pacjenta, beznadziejny przypadek.Zaleciłem kastrację chemiczną, podobno dał nogę z oddziału (zamkniętego zresztą na cztery spusty)
...... toż nawet nie kwapi się, by zmienić styl wypowiedzi, a sztuczka ze znakami interpunkcyjnymi wieje podstępem na kilometr :p
Cytat: Margo49
Witaj na forum Zuzka i czuj się jak u siebie. Afery wszędzie były, są i będą. A admin jest , jest !
Gdyby go nie było wszędzie byłaby tylko i wyłącznie sette.A tak wpadnie chłopak, przetrzepie i już lżej oddychać.
Powiedz ...czemu uważasz że zostaniesz zjechana za wiek i staż na forum?
Tu jest naprawdę mnóstwo fajnych, mądrych i wartościowych ludzi.
Pozdrawiam i życzę miłego buszowania na forum
M
Cytat: Margo49
Witaj na forum Zuzka i czuj się jak u siebie. Afery wszędzie były, są i będą. A admin jest , jest !
Gdyby go nie było wszędzie byłaby tylko i wyłącznie sette.A tak wpadnie chłopak, przetrzepie i już lżej oddychać.
Powiedz ...czemu uważasz że zostaniesz zjechana za wiek i staż na forum?
Tu jest naprawdę mnóstwo fajnych, mądrych i wartościowych ludzi.no w szczegolnosci ty MARGO jestes najlepsza tutaj aczkolwiek inni obserwujac forum boja sie udzielac glosu m.i.przez ciebie bo straszysz innych ja tesz obserwuje twoje wpisy od roku i nie jestes taka wspaniala jakby sie wydawalo tepiac mnie,sadzadz ze jestem facetem nic wiec dziwnego ze inni czuja respekt przed toba
Pozdrawiam i życzę miłego buszowania na forum
M
Proszę ,nie starajcie się odrzucić świeżego spojrzenia .Mam drugi fakultet z psychologii foruwowiczowej ,oprócz tego jestem świetnym diagnostą :)
Moge ja wpasc na kozetke:)))
Przeanalizujemy to i owo:)
Usiade na ta kozetke i zaloze noge na noge, a pan doktor bedzie analizowal czy nie swiadczy to o braku wystarczajacej ilosci kaszki manny w wieku od 0 do 3 lat:))
Ale zaznaczam ze wole kaftan bezpieczenstwa na recepte niz kastrata na forum:))
Maaaaadziaaaaa...witaj małpo :))) jak po urlopie???
dobrze ze Cię widzę bo mnie zamykać chcą do więzienia :))))
Ja ci obronie, cialem zalonie:))
Na urlopie bylo fajnie, super i w ogole wspaniale.
Przerzucam sie na Wegrow:))
Cytat: dr_Casa
Mam drugi fakultet z psychologii foruwowiczowej ,oprócz tego jestem świetnym diagnostą :)

To super! w takim razie na pewno się tu przydasz. czy proponujesz nam diagnozę sytuacji na tym forum, świetny diagnosto? :)
Kurcze z mej wypowiedzi wynkika ze gruba jakas jestem, bo cialem zaslonie!!
Wiec, wymaga to sprostowania:))
Ja jestem prawie taka sliczna i wiotka jak Sette:)))
Sliczna, eteryczna mimoza......
Na urlopie lataly motylki mi nad glowa, w reku trzymalam badylek a przede mna szedl baranek:)
Co prawda mrugalam oczkiem na huzarow, ale tak udawalam niedostepna, ze wrocilam nieruszona do domu:)))
Z zadowoleniem widze, ze szanowne kolezenstwo przejrzalo na oczy i zaczelo traktowac Sette wwlasciwy sposob, czyli przeczyta jej pieprzenie i wzruszy ramionami:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 16 lip 2011
Magda, Ty na temat sette nic nie wypowiadaj się bo Cię do ciupy wsadzą wraz ze mną. Albo nie ..gadaj, gadaj, towarzystwo będę miała.
czy ja mam jakieś namiary prywatne na Ciebie? bo ja lada dzień znikam a to piwo w Krakowie musi być, nie ma takiej opcji coby nie było. Wrzuć mi na priw choćby nr komórki cy cuś.
Przezyjemy Margo:))
Na mnie "Qu...", nawet swych ludzi nasylal:))
Ale chyba nie maja nawigacji, bo nie dotarli:))
W wiezieniu pospiewamy "czarny chleb, czarna kawa".
Bedzie wesolo:))
Ok, ja cie z dworca odbieram:))
Jutro napisze Ci namiary.
Dzis padam ze zmeczenia, ale musialam tu wpasc i zobaczyc co sie dzieje.
Oplacalo sie wpasc:))
Cytat: lacoccinella
Cytat: ghiacciolo
zamiast jedno czy drugie można powiedzieć copetta :)

no bez przesady żebym brała lody w copetta... :) co to za lody... :) lepiej cono :D:D

ale przynajmniej lody a nie trąba ;D
a ja zamówiłam pizze zamiast z grzybami swiezymi to powiedzialam pizza con fungo fresco!!kelnerka smiała sie jak głupia :)
a ja wczoraj nazwalam denti canini ,,,cagnolini !!!!! ale to tak przez przypadek nie ze z niewiedzy :-P
W mojej rodzinie absolutnym hitem sa:
i SPIFFI (zamiast i spifferi ;)

a do tego klasyka: LA pigiama, LA pesce e IL carne - przez miesiace musialam se z tego leczyc :/
Ja ciągle nie mogę z "il libro"... Ogólnie oczywiście pamiętam, że to rodzaj męski, ale kiedy coś mówię zdarza mi się powiedzieć np. "sua libro"... Dobrze, że nie mieszkam we Włoszech i takie błędy mogę robić tylko na zajęciach, gdzie nikt się temu za specjalnie nie dziwi ;)
U mnie na studiach hitem jest "la lavora". Ja nie zauważyłam takich błędów u siebie. To też zależy od oczytania. Jak ktoś dużo czyta lub słucha żywego języka, to zmniejsza szansę na występowanie takiego błędu. :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-85 z 85
| następna

« 

Życie, praca, nauka