Dlaczego wloskie dzieci sa traktowane jak dorosli?

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
Cytat: dr_aiuto
Cytat: marii4
Albo zwymiotowac .
Juz mnie na mdlosci zbiera.

I prawidłowo, w końcu każdy powinien się babrać w tym, co najbardziej go określa.
Gąseczko, widzę, że "rzadko tu bywasz", ale jak już się wypowiadasz, to zawsze imponująco! :))

imponująca riposta ! Ty z 13 wpisami, jednym (żałosnym) założonym tematem i 4 tygodniowym "pobytem" na forum, możesz nazwać się stałym bywalcem :)))))) nooo....chyba że te zablokowane , niechciane TU nicki wliczasz do "zasiedzenia"
ojjj..aiuto to z Ciebie nie ma żadnej, nie mówiąc już o tytule który sam sobie nadałeś .....gąsiorku
Margo... "przybij piątkę" !!! :)))

Wracając do temtau... co można myśleć o takim, który pisze: ... na Wyspach (...) dla samej kasy warto zrobić dzieciaka. W mojej ocenie to dno...i jeszcze 5 metrów w dół...!!!
(:
Cytat: Margo49
imponująca riposta ! Ty z 13 wpisami, jednym (żałosnym) założonym tematem i 4 tygodniowym "pobytem" na forum, możesz nazwać się stałym bywalcem :)))))) nooo....chyba że te zablokowane , niechciane TU nicki wliczasz do "zasiedzenia"
ojjj..aiuto to z Ciebie nie ma żadnej, nie mówiąc już o tytule który sam sobie nadałeś .....gąsiorku

Hm... obstawiam, że tę wiadomość napisała jakaś podstarzała, bardzo sfrustrowana osoba, niewykluczone, że badante. Tak, bardzo typowy dla badante poziom zagąskowania. :))))))
Bingo ! no...prawie bingo :) pracuję jako badate, mając 52 lata chyba do podstarzałych już się kwalifikuję. Jedynie z tą frustracją nie trafiłeś. Prawdziwy frustrat to np taki ty, depczący od lat ludziom po piętach i pod różnymi nickami obrażający ich na prawo i lewo. tzn próbujący obrażać, bo normalnej osoby nie obrazi taki frustrat jak ty.Nie jest w stanie.
co do mnie ....mój poziom zagąskowania badantowego każe mi umieścić cię w ignorowanych więc nie wysilaj się z odpowiedzią ..... chyba że chcesz dalej ośmieszać się przed innymi :))))))))
Jeszcze tego brakowało, ażeby badante mi mówiła, co mam robić! :))))
Odpowiedź jest, bo ja o tym decyduję, ale wobec takiego ośmieszenia się, niestety nie jestem w stanie się wysilić, po prostu wysiadam!
A te teksty o kilku nickach i obrażaniu innych wsadź sobie tam, gdzie najbardziej lubisz mieć wsadzane. :)
Nie obchodzą mnie te niepełnosprawne przemyślenia zbieraniny ignorantów i analfabetów!
To nie wysilaj się!!wysiadasz??..siądź sobie w "przybytku",zacznij tam się wysilac!!to miejsce wprost stworzone dla ciebie!!....
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka