raz jeszcze-kto w tym roku na italianistyke?

Temat przeniesiony do archwium.
Kieruje swoje pytania do tegorocznych maturzystow, czasu juz zostalo malo, jak Wam ida przygotowania do matury z wloskiego? a moze zdajecie inny jezyk? na ktora uczelnie skladacie papiery? ile procent mieliscie na probnej maturze z pol i z jezyka? z gory dzieki za odpowiedzi, chce sie zorientowac :)

ps:ja z pol slabo-50%, z ang 71, zdaje tez wloski, ale na probnej pisalo sie tylko jeden jezyk... wloski zrobilam w domu i poszlo lepiej niz z ang...no ale to i tak nie jest to...trzeba duzo wiecej % zeby sie dostac...i tak sobie mysle na co by jeszcze skladac papiery oprocz tej filologii(na ktora moge sie nie dostac)zaoczne studia odpadaja. Piszcie:)
no co, tylko ja zdaje ta mature z wl. w tym roku? :P
nie no, mnie sie to podoba :))))

a tak na serio-powinny Was byc setki, rok temu wloski zdawalo bodajze 609os.

P I S Z C I E!
przypominam sie.... :>
http://www.wloski.ang.pl/Problem_z_rodzicami_19674.html
tu jest dyskusja o italianistyce
heloł:) ja na italianistyke ale raczej nie zdaje,ale tez w tym roku zdaje mature z wloskiego:) przygotowania...? hem hem...chyba czas zaczac :D:D:D a jak tobie ida?:) z czego suie uczysz? ja wydrukowalam matury z lat ubieglych, repetytorium leksykalno-tematyczne + Rete i proggetto :)
yy.. mialo byc "ja na italianistyke nie zdaje":) sorki,zmeczona jestem :)
ja na kursie mam primi piani sugli italiani, brzmi banalnie, ale ksiazka fajna, dosc ambitna :) a sama to sie rzadko ucze...jak czegos nie rozumiem z gramatyki to siegam do zawadzkiej, ale to nie za czesto...a pasowaloby powtorzyc passato remoto i tryb warunkowy bo to juz niestety na skutek nie uzywania "przeminelo z wiatrem" :P

A na co Ty zdajesz? :) i ile mialas z probnej?
probna pisalam z angielskiego.
hm ja chyba skladam na florencki uniwerek, a jesli w polsce to historia sztuki albo mish:)
moja gramatyka tez szwankuje;p nie cierpie passato remoto :)
Hej no ja jestem na italianistyce w Warszawie na UW(1rok)..nie skladalam na poczatku,zobaczylam,ze jest dodatkowa rekrutacja na wieczorowe i sie udalo..niestety nie znalam wczesniej wloskiego i jest mi troche ciezko,jak sie nie uda bede probowac jeszcze raz..a w wakacje na kurs do Florencji;)
Pozdr!!:)
hej, a jest tu ktos moze kto studiuje na US filologie? albo sie tam wybiera? bo ja wlasnie sie nad tym zastanawiam,ale to zalezy jak mi matura pojdzie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka