Co o tym sadzicie?

Temat przeniesiony do archwium.
Tak sobie siedze i mysle...
Internet wymyslil bardzo madry czlowiek, nawet bardzo, ale na tyle glupi, ze udostepnil go dla takich ludzi jak pedofile, zboczency, psychole, handlarze zywym towarem czy terrorysci. Za to go nie pochwalam. Ale swiat idzie do przodu, moze cos sie jeszcze da z tym zrobic...
POZDRAWIAM!!!
A te moje filozoficzno-moralne rozmyslania spowodowane sa przez to, ze natknelam sie na jednego z tych ludzi...
UWAZAJCIE!
No i trzaba by dodac:
Kwitnie sprzedaż narkotyków w Internecie?

Doniesienia z Czech wskazują, że nielegalne transakcje kupna i sprzedaży środków odurzających są uzgadniane za pośrednictwem kafejek internetowych lub telefonów komórkowych. ˇ Holenderskie firmy wykorzystują Internet do sprzedaży ziaren konopi indyjskich i pochodnych produktów na całym świecie. ˇ Władze brytyjskie zidentyfikowały dużą liczbę internetowych witryn z całego świata, które oferują nielegalną sprzedaż środków odurzających - od konopi do heroiny, ecstasy i kokainy.
Internet jest dla kazdego. Kazdy w nim znajdzie to, co go interesuje.
Ja wiem na pewno, ze gdyby nie internet i kontakt miedzy innymi z wami, to juz by mnie nie bylo. Dla mnie internet, to jedyna rozrywka i okno na swiat.
Niestety takie cuda techniki moga byc dla niektorych zgubne.