Progetto italiano 3 proszee!!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy myślicie ze Progetto Italiano 3 bedzie dobra książką przygotowującą do matury rozszerzonej? Ma może ktoś ją do sprzedania albo zeskanowaną lub cokolwiek? Proszę odzywajcie sie [email] buziole ;**
moim zdaniem progetto 3 przygotowuje raczej do podstawy niz do rozszerzenia. tzn wg mnie sa tam zbyt proste zadania jak na rozszerzenie. niestety nie mam jej zeskanowanej ale moze znajdzie sie jakas dobra duszyczka.
pozdrawiam. ;)
ja uwazam ze progetto jest kiepskie i do nauki i do matury.musze sie zgodzic z kolezanka.jest duzo obrazkow malo tresci jesli chodzi o jakosc. totalna katastrofa.do matury musisz znac slownictwo tematyczne gramatyke i forme wypowiedzi pisemnej i ustnej. a progetto tych info zawiera bardzo malo w porownaniu do ksiazek z jakich ja sie ucze.
a ja wręcz odwrotnie mysle, w tej ksiazce sa ciekawe teksty, duzo zadan na czytanie, idiomy, sluchania, fakt ze nie ucza pisac ale sory to juz nie jest ksiazka do nauki tylko do cwiczenia i uzupelniania wiedzy. wiec nie do konca sie zgodze z przedmowcami, częsc druga sluzy do naukia trojka to juz tylko powtarzanie
salve
ja uczylam sie z tej ksiazki na kursie i musze przyznac ze mnie akurat sie podobala, teksty sa fajne itd. do tego uzywalismy mnostwo gazet czy innych artyklow i filmy.
Hmm. Ja również uczę się m.inn z Progetto (narazie 1 i 2) i jestem zadowolona z książki. Chociaż też odczułam że teksty i zadania są w miare proste. Z dodatkową książką do gramatyki myślę ze bedzie dobrze :)
a ma ktos ta italiano 3 zeskanowana? ..byloby super....
Poszukuję Nuovo progetto italiano 3 libro dello studente e quaderno degli esercizi zeskanowane, nuovo progetto italiano 2 i 3 - Guida per l'insegnante. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka