Czy to ma sens?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ma sens uczyć się włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, angielskiego i czeskiego w tym samym czasie ( dodam, że wszkole mam niemiecki i francuski, ale się ich nie uczę bo mnie nie interesują). Ilu i jakich języków wy się uczycie????
Jesli tylko czujesz sie na silach - to nauka zawsze ma sens. Ja jeslibym zaczela sie uczyc tylu jezykow na raz wyladowalabym w szpitalu dla tych z chora glowa, ale ja nie naleze do geniuszy. Wierze natomiast, ze ludzie bardzo, ale to bardzo zdolni istnieja ( i mowie to bez podtekstow). Jesli Ty sie do nich zaliczasz - zaczynaj. Nigdy nie moge zrozumiec ludzi, ktorzy pytaja innych czy ma sens robic to czy tamto. Chcesz to zrobic, czujesz sie na silach - rob. Czekam z niecierpliwoscia na Twoje sprawozdania z postepow. Powodzenia
Ehh, mam dziwne przeczucie, że jakaś grupka ludzi spragnionych żartów dopadła to forum :] który to już rzekomo potrzebujący rady dot. nauki języków ? wydaje mi się, że naprawde wyszłoby Wam na zdrowie pouczenie się któregokolwiek z języków o które pytacie(łącznie z polskim :]) zamiast za przeproszeniem dowcipkowanie. To_ja i reszta załogi-apelowałabym o nie odpisywanie !!! nie uważacie, że ostatnio dziwnie dużo jest takich pytań jak powyższe?
Masz racje! Przylaczam sie i popieram wiekszosc uwag. Bojkot. Odpowiadamy tylko na sensowne pytania. A to wszystko jakies "przegadane" mi sie ostatnio wydawalo...
Może ludzie zaczeli się interesować językami. Nie ma w tym nic złego.
Hehehe, narosła ich ilość w ciągu kilku dni...i żywcem zdominowali to forum! jasssne...
witam, czytalam ostatnio ze w uczeniu sie kilku jezykow naraz nie ma nic zlego, byleby nie byly to jezyki wywodzace sie z tej samej rodziny jezykowej: np.wloski i hiszpanski, wtedy moze dojsc do mylenia sie slownictwa, np zamiast powiedziec po wlosku per favore, powie sie por favor po hiszpansku ( prosze). Ja osobiscie uwazam ze nie powinno sie przesadzac z iloscia jzykow w jednym czasie..ja studiuje lingwistyke dokladni niemiecki....oprocz tego mam zaawansoany angielski, podstawy rosyjskiego..a w dla przyjemnosciucze sie wloskiego...i szczerze mowiac na rosyjski rzadko znajduje czas;-)choc to zajecia obawiazkowe....Ale wszystko zalezy od checi czlowieka i nastawienia:-)
Zycze powodzenia nauce ciao!!!!
narosła ich ilość i wszyscy piszą z tego samego IP...
O kurde...faktycznie! Gaga gratuluje spostrzegawczności ! :))) no to teraz wszystko jasne :] ehh, żałosne jak ludzie nie mają co z wolnym czasem zrobić...
Temat przeniesiony do archwium.