ANIMAZIONE NEI VILLAGGI TURISTICI

Temat przeniesiony do archwium.
Volete che la vostra estate sia speciale? Potete fare un'esperienza unica lavorando 'divertendovi' come animatori nei villaggi turistici in diverse localita' italiane sul mare. Venite a visitarci sul nostro sito: www.effediequipe.it la mail polacca e': [email] kom: 66[tel]

ATTENZIONE!
Il giorno 30.05 alle ore 17 ci sara una selezione in via Barlickiego 21,presso la scuola "Italia nel Mondo".
Contattateci!!!
hihihi :D :D oj milenka...a mnie przyjmiesz???;-)
a w jakim miescie odbedzie sie to spotkanie...?
W Bielsku-Białej
To swietna praca, bylam animatorka w zeszlym roku,poznaje sie kupe fajnych ludzi, a dotego jeszcze Ci placa, gdyby nie to ze mam juz zalatwiona prace na te wakacje nawet bym sie nie zastanawiala.Jesli macie tylko taka mozliwoesc to jedzcie!!!!
a co wlasciwie robi taki animator???
trzeba mieć jakieś doswiadczenie?chodziłam na kolko teatralne i skonczylam szkole muzyczna...
To zalezy od tego co umiesz robic no i oczywiscie od tego do czego Cie przydziela,ogólnie rzecz biorac animatorzy maja za zadanie przebywac z turystami i organizowac im czas wolny np.tance latynoamerykanskie, zawody na basenach, aerobic na plaży itp. Z reguly hotel i jedzenie masz oplacone przez firme,czyli teoretycznie nie musisz nic wydawac, i jeszcze do tego zarabiasz :-) Fajna sprawa,polecam
A ja już byłam na takim spotkaniu. Też w Bielsku na Barlickiego. Organizowane przez Effedi... Nikt się do mnie nie odezwał, choć zapowiadali się, że zadzwonią w przeciągu dwóch tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej... Fotkę zrobili, CV wzieli... Kazali NIP załatwić...


I cisza................................

Postanowiłam więc zaryzykować i jechać do Włoch w ciemno. Moze coś znajdę. A może po prostu poznam lepiej ten piękny kraj i wrócę.
A docelowo to bym tam najchętniej została na zawsze.

Pozdrówki
Ja tez bylam, bardzo chcialam pojechac ale niestety moj wloski nie jest zbyt dobry a to jest główny warunek zeby móc pracowac jako animator. Moze dlatego sie do Ciebie nie odezwali.. pozdrawiam
non capisco un cazzo di quello che c'è scritto:-( qualcuno mi aiuta??help me
ivanbenassi!!! ma che PAROLE dici!!!!!! madonna!!!
Jest taki, że się dogadać potrafię... Jak co to zawsze można sobie rękami pomagać ;)
Dogadywałam się z nimi na tyle spokojnie, że się za bardzo nie krzywili...
No i wciąz się uczę......
Nie wiem, dlaczego się nie odezwali.
Moze to jakieś oszustwo i tyle?
Bo ogólnie to praca animatora jest rewelacyjna. Zawsze jak jestem na jakichś wakacjach to uczestniczę w większości rozrywek i myślę, że bym sobie poradziła w takiej pracy.
Teraz jednak nie ma co gdybać skoro się nie odezwali do mnie...
Takie jest życie.
Scusa ;-)
ivan benassi che parolace!!qualcuno lo sa che significa mi frega un cazzo ??che il suo cazzo cosa??che significa frega?
scusa anche a te ;-)
per amica
non mi frega un cazzo=non mi interessa niente volgarmente
To nie jest wcale przytyk do ciebie i twojej znajomości włoskiego, ale... wyobraź sobie, że np. Twoi rodzice jada na wczasy , sporo płacą, chca sie dobrze bawic, a tu... w takim Kołobrzegu na przykład , zabawia ich Ukrainka "potrafiąca sie dogadać" rękami... Obciach, nie?
Jesli to dobra firma, to poszukuje osób dobrze wykszłtałconych i przygotowanych.... Animator jest w pewnym sensie wizytówką ..
Trzymaj sie i nie zalamuj! Po prostu wybrałaś nie ten kierunek i już.
Pozdrawiam:)
grazie ivan!pensato cosi...ma ho domanda xk ho problema..se e x esempio nella canzona "frega"che significa??capisco bene che-frega=non me interessa?e anche ho prossima domanda quando devo e quando ho dovuto?quando sapevo quando ho saputo?e ero io ero tu eri lei luoi LUI era noi eriamo???voi eriete?loro erano??bene??quando sono?quando ci sono?scusami:-)e figa e fica?come e differenza?
per amica scrivimi pure all mia mail [email] se vuoi
fregare significa anche imbrogliaIo ti frego=io ti imbroglio
Io ero, tu eri,lui era noi eravamo
Io devo andare adesso,
prima ho dovuto fare una cosa
Fica o figa è la stessa cosa e penso che sai cosa significa, è una parola volgare come cazzo
ALE FAJNĄ PRACE MAJA TACY ANIMATORZY!! JA TEŻ CHCE!!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka