włoski w poznaniu

Temat przeniesiony do archwium.
witam! czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego nauczyciela włoskiego w poznaniu?
a może ktoś z Was mógłby mnie trochę poduczyć?
czesc ja chodze do jednej dziewczyny, Polki, ktora byla we Wloszech na studiach, musze powiedziec, ze uczy solidnie i ta godzina lekcji mija za szybko, polecam ja goraco, Karolina ma na imie, poniewaz dopiero wrocila z Wloch, nie ma jeszcze polskiego nr telefonu, kontaktuj sie za pomoca maila: [email] Karolina udziela korepetycji w Poznaniu
Ciao Kasia!
Vorrei presentarmi e spero che riusciremo a incontrarci un giorno... :)

Proponuję włoski podstawowy i zaawansowany w szkole językowej.
Na każdej lekcji piosenka.
Moje atuty:
-Kolegium Nauczycielskie i Szkoła Tłumaczy
- uczę angielskiego i włoskiego- we can also learn Italian through English ! :)
- spedziłem 5 lat w Anglii i we Włoszech...
-tlumaczę konferencje i teksty
-uczę pielęgniarki które wyjężdżają do Włoch
-w grupie tylko 5 (pięć) zł / 60 min. !
Przyjazny lokal w centrum (M.Teatralny)Poznań
6[tel]
Jakub d(-_-)b
[email]
WLOSKI w Pozaniu- na 5 za 5zl !
[email]
WŁOSKI w Poznaniu - na 5 za 5zł !
[email]
Napewno sie zgłosze:))))
Witam wszystkich,
ja również jestem z Poznania i od tego roku zaczynam naukę włoskiego.
Słyszałam, że całkiem nieźle przygotowywują w profi-lingua. Co Wy o tym myślicie? Może macie już jakieś doświadczenia związane z włoskim w tej szkole?
Pozdrawiam:)
Szczerze mowiac zapisz sie lepiej na lekcje prywatne, bo w tych szkolach zazwyczaj grupy wloskie rozwiazuja, a poza tym, jesli szybko sie uczysz bedziesz nudzic sie w grupie, najlepiej jest uczyc sie indywidualnie i to u takiej osoby, ktora byla we Wloszech, nie u kogos kto zna tylko wloski ksiazkowy. Poza tym w szkole jezykowej, ktorej nazwy nie wymienie, nauka wloskiego byla b. nudna, lektor byl zdolny do tego, ze dal tekst do czytania i my go czytalismy np. 30 min - strata czasu!, totalny bezsens, poza tym te pytania ludzi, ktorzy nie uczyli sie z lekcji na lekcje:-(. Na lekcjach prywatnych jestes ty i nauczyciel, jego uwaga jest skupiona tylko na Tobie. Pozdrawiam i zycze milego uczenia,
Bardzo dziekuję za przydatne rady, napewno z nich skorzystam :)
Pozdrawiam!!!
jesli ktos szuka korepetytora wloskiego w Opolu i okolicach to prosze o kontakt:)
dzięki!!! :)
Ciao ragazzi: Jeśli sie chcecie uczyć włoskiego w Poznaniu to najlepiej w szkole Dante Alighieri. Tam na lekcjach indywidualnych można sie nauczyć prawie tak samo jak na lekcjach grupowych. Nie ma co tracić kasy na tanie lekcje indywidualne , kiedy można mieć zajęcia z lektorem włoskim i poczuć kulturę włoska. Z resztą indywidualne tez mają. Na wszelki wypadek podaje stronę internetową. www.scdantealighieri.com.pl Gorąco polecam.
czy w elblagu jest ktos kto nauczy wloskeigo i nie zeedrze ze mnie wszystkich pieniedzy zlezy mi na tym
Najlepsza szkoła włoskiego w Poznaniu to Dante Alighieri. Profesjonalnie prowadzone zajęcia i miła atmosfera to klucz do szybkiego opanowania języka. polecam serdecznie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa