karerinov 2 prosze o szybka pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
blagam o szybka pomoc od tych ktorzy maja katerinova. w poniedzialek wyjezdzam z wloch do polski a przed tym chcialam zaopatzyc sie w ta ksiazke. no i wlasnie tu jest problem bo znalazlam mase pozycji, rozne poziomy. dlatego prosze napiszcie mi co zawiera kurs elementare co intermedio a co medio. chodzi mi przede wszystkim o czasy i tryby. umie swietnie mowic po wlosku bo nauczylam sie ze sluchu ale taraz musze opanowac gramatyke. blagam was pomozcie jak najszybciej.
Ja Ci radze zebys nie kupowala elementare skoro juz jakos tam ze sluchu mowisz po wlosku, ale skoro chcesz sie nauczyc calej gramatyki to nalezaloby zaczac od podstaw, jak kto woli... ja od razu wzielam sie za ostatnia cz. katerinova i nie narzekam!:)
pozostaje pytanie jak dobrze znasz włoski ze słuchu? 1 część - corso elementare e intermedio to po prostu gramatyka cała - od rodzajników po zgodność czasów. są spisane wszystkie wyjątki, zasady użycia czasów i trybów. ucząc się ze słuchu możesz mówić dobrze ale nie do końca poprawnie gramatycznie. część 2 to teksty i szlifowanie słówek i wymowy. włoski w praktyce. jeżeli chcesz usystematyzowac gramatyke lepiej kup sobie pierwszą część - możesz do niej zawsze wrócić w razie wątpliwości. pozatym - może kupisz obydwie?
życzę miłego pobytu. pozdawiam. ciao
dzieki. wlasnie wybieram sie do ksiegarni. stwierdzilam ze w polsce kupie corso elementare a we wloszech medio i superiore. jeszcze raz dzieki.

« 

Inne