POLECAM

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani chce sie podzielic z Wami moim odkryciem. Mozna sobie zainstalowac wtyczke do winamp o nazwie > LeosLyricsPlugin5V1.2 < Wyszukuje slowa do piosenek /nie tylko wloskich :)/ Podczas sluchania piosenki mozna widziec tekst. Super sprawka. Przekonajcie sie sami. W google wpiszcie nazwe programiku i mozna sciagnac z netu. Bardzo maly program, a duzo radochy. pozdrawiam wszystkich
Ciekawe czy komuś udało sie zainstalowac to ,bo ja zrobiłam wszystko zgodnie z instukcja jw i nic z tego wyskakuje podana faza nie została znaleziona .Przykro :(((
Hania ja zainstalowalam blyskawicznie i bez problemow, alemusisz miec winampa w wersji 5, a nie starsza wersje.
Sprobuj moze raz jeszcze
naprawde super sprawa i warto sprobowac
pozdrawiam
powodzenia
Pamietaj tez, ze podczas instalacji wtyczki winamp musi byc zamkniety. Moze to byl powod, ze mialas tyle bledow.
Jeżeli masz winampa 3 to spróbuj uzyskać wtyczkę tutaj http://www.leoslyrics.com/winamp.php u góry są do 5, na dole do 3.
violamen, mogłabyś przesłać mi tzw. instalke tej wtyczki na maila? będę bardzo wdzięczna!nie moge sobie poradzić ze znalezieniem jej w necie... [email]
wyslalam, ale jakos sie ten zalacznik dlugo zalaczal i nie wiem czy caly dojdzie. Sprobuj. Poza tym w poprzednim poscie powyzej podana jest strona gdzie mozna sciagnac instalke.
Powodzenia
czy kto jest zainteresowany nauka wloskiego w Opolu i okolicach?
Witam
Ja jestem zainteresowana nauką wloskiego w Opolu. Umiem juz troche, ale chcialabym sie nauczyć troche więcej, aby móc bez problemu się porozumieć. Pytałam się w paru szkołach w oPOLU, ale niestety wiele szkół nie posiada lektorów, albo sa bardzo drogie. Jakby ktoś znał jakąś szkołę wloskiego, gdzie lekcje byłyby w godzinach popołudniowych to proszę o kontakt [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa