eskk-wasza opinia

Temat przeniesiony do archwium.
wlasnie przeczytalam oferte kursu dla sred.zaawansowanych z ESKK.
32 lekcje/16 pakietow. Moze ktos z forumowiczow uczyl sie w ten sposob??
Podzielcie sie opinia. Podstawy juz mam, albo tylko mi sie wydaje, w moim miescie jez. wloski nie jest popularny, nie znalazlam kursu wyzej niz poczatkujacy. policzylam koszt ESSKi wychodzi 863 zeta? jak myslicie nie sa to stracone pieniadze???? Jesli jest ktos, kto uczy sie w ten sposob
bardzo prosze"podziel sie"
Uważam tę metodę nauki za bardzo dobrą. Sama już po kursie dla początkujących dostałam sie w Perugii na kurs dla średniozaawansowanych. Z tym,że jest to metoda dla tych,którzy są zdyscyplinowani i chcą sie uczyc sami. Jej zaletą jest to, że przygotowuje dobrze do mówienia. Natomiast nie jest to dobra metoda jeżeli ktoś chce zdać z włoskiego egzamin - wtedy trzeba naukę o inne podręczniki.
Generalnie bardzo polecam ESKK - z własnego doświadczenia.
dziekuje. Fajnie jest wiedziec, ze sa osoby ktore w ten sposob nauczyly sie jezyka. pozdrawiam.zycze powodzenia.
[wpis usunięty]
Ja osobiście nie polecam. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na prawdziwy kurs.
[wpis usunięty]
61 zł -> 51,90 zł miesięcznie
20 zeszytów - 20 miesięcy

51,90 * 20 = 1038 zł

myślę że za tą cenę coś znajdziemy w jakiejś szkole języków obcych.

Chyba dobrze policzyłam?
[wpis usunięty]
ma ktoś do sprzedania kurs eskk dla średnio zaawansowanych z włoskiego?
ponawiam pytanie?
Hej. Matilda i inni - proponuję kurs ESKK do spółki - tzn - koszt dzielimy na 2. Materiały - co druga lekcja oryginał, co druga xero, płyta cd na tej samej zasadzie. proszę o kontakt zainteresowanych. [gg]
Bez nauczyciela? No jeśli już musisz... A gdzie mieszkasz? Myślę, że nawet korki via Skype mogłyby być lepsze. Uczyłam się kiedyś włoskiego sama - intensywna praca z lektorem to ZUPEŁNIE inna bajka.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia