włoskie filmy z polskimi napisami

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna
a czy ja tak skromnie tez mogla bym prosic? [email]
przepraszam [email]
czy mogę też prosić o tę książkę?, nie widziałam tego filmu a chętnie bym przeczytała:) Z góry bardzo Ci dziękuję:) [email]
ponawiam swoja ogromna prosbe o przeslanie ksiazki ho voglia di te proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Salve! Czy ja również moge prosić o przesłanie ksiażki "ho voglia di te"...miałam ją kupic w tym roku, jak byłam, ale ulecialo z głowy...;) Dzięki piękne!
dziekuje infusiuniu za ksiazeczke, a czy masz jescze jakies pozycje inne?
oo znalazlam stronke z ksiazkami do sciagania http://www.pdf-search-engine.com
o kurcze ale tam sa chyba same recenzje...
A czy ktoś mógłby i mi podesłać tą książkę? :) taki Świąteczny podarunek :) adres [email] Dziękuje z góry :)
mam pytanie o drogę odwrotną - mam np. Mamma mie po angielsku, do tego polskie napisy. czy wiecie jak ściągnąć włoskie napisy??
chodzi mi konkretnie o dwa filmy - mamma mie i amelie :)
He otóż sprawa jest nieco bardziej skomplikowana (nie zapominaj że włosi mają dubbing). Jest kilka stronnic na necie, ale naprawdę bardzo niedużo jest sottotitoli i to właśnie z powodu wspomnianego powyżej :) poza tym mogą sobie pozwolić na to żeby kupić płyty bo zarabiają nieco więcej niż my :) Pozdrawiam
Czy ja teżmogłabym prosić na maila książeczkę "Ho voglia di te" Tak bym sobie poczytała coś po italiansku :-) Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś inne ksiązki to bardzo chętnie je przeczytam :) Mój mail: [email] Dzięki i Wesołych Świąt
Halo :) vi prego :) Ponawiam swoją prośbę o tą książkę :) Ho voglia di te :)
mój email to [email] jak pisałam powyżej :)
Ciao a tutti!!! Jeżeli jestescie fanami ho voglia di te i tre metri sopra il cielo pewnie wielu z was lubi także głównego aktora czyli ricardo scamarcio.Jakis czas temu wyszedł z nim świetny film colpo d'occhio ( co na polski jest tłumaczone jako spojrzenie) warto go obejrzec. Jest juz mozliwe znaleźc go w necie:)
A co do włoskich fimów z napisami to co do roku w krakowie w kinie Ars na jana jest organizowany przez instytut kultury włoskiej tydzien kina włoskiego i wtedy filmy wyświetlane sa z napisami:)
Czesc, a masz moze napisy do filmu Colpo d'occhio????
jesli tak proszę o przesłanie: [email]
Witam :) czy ktoś posiada może polskie lub angielskie napisy do filmu ,,Ho Voglia Di Te" ?? Jeśli tak to błagam wyślijcie na maila : [email]
Hej :)Gdybyś miała polskie lub angielskie napisy do filmu "Ho Voglia Di Te" to bardzo proszę, wyślij mi je na mój e -mail [email] góry bardzo, bardzo dziękuje.
Czy ja też mógłbym prosić o ksiązkę ho voglia di te? [email] Z góry dziekuję
Czy mógłbym prosić o ksiażeczkę Ho voglia di te? [email] Z góry dziekuję
ludziska wystarczy ze zciagniecie sobie allplayer, wystarczy uruchomic film a on sam przeszukuje internet i wstawia napisy do filmu, oczywiscie do tych, do ktorych znajdzie tlumaczenie, ja do wielu wloskich filmow w ten sposob znalazlam tlumaczenia
Hej! ;) ja tez bym bardzo prosiła o ksiazke "ho voglia di te" ;)
na mejla [email]
hej jeśli nadal jest aktualna ta książka to bardzo bym prosiła o przesłanie [email] szukam jej od dłuższego czasu mam nadzieję, że w końcu przeczytam :) pozdrawiam
Hej, mogę prosić o książkę Ho voglia di te? [email]
byłabym mega wdzięczna;*
w orginalnej (wloskiej) wersji?
A masz też po polsku? Jakbyś mogła to to i to. ;>
mam tylko wloska wersje, sama od dawna poszukuje polskiej, ale bezskutecznie.

wiec juz wysylam ;)
polską można dostać w empiku pod tytułem "Tylko ciebie chcę" czy jakoś tak. Pod polskim tytułem wyszła jakoś rok temu, przynajmniej wtedy widziałam ją w empiku u mnie. Ale jeżeli nie będzie w sklepie, myślę, że można bez problemu zamówić przez internet
poproszę jesli jeszcze masz książkę na maila : [email]

dziękuje z góry:)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia