Włoski z dziennikiem cz.6

Temat przeniesiony do archwium.
ma ktoś może Włoski z dziennikiem cz.6 - bardzo prosze w wigilię przegapiłam :(
[email]
hello
ja tez tego nie mam ale podobno nie bylo dodatku...
ale jakby ktos miał to równiez grzecznie prosze
[email]
Był był, bo mam, ale niestety nie mam skanera :/ Ale jak sobie przeczytacie na ostatniej stronie 5cz. to jest napisane,że można sobie zamówić.
dzieki wielkie :)
ak sie nikt nie zgłosi to trzeba bedzie dzwonic :))
czyli co?? nikt wiecej nie jest w posiadaniu takowej czesci zeskanowanej na kompie??

szkoda...
kup sobie w Empiku książkę "Jezyk włoski w 30 dni" P.Frattola i R. Costantino
wyd.Langenscheidt to bedziesz miała te wszystkie 30 lekcje w jednej książeczce.
pluti ściągnij sobie te rozmówki i to Ci starczy na początek:
http://www.sendspace.pl/file/tPSH2c8V/
hej!
Mam podobny dylemat,w wigilię przegapiłam dziennik, nie mam potrzeby kupować całej książeczki L. jeżeli brakuje mi tylko ostatniej części włoskiego... Dodatkowa wysyłka z dziennika kosztuje dwa razy tyle co normalnie, pytałam. Zdziercy! :)
Mam prośbę do posiadaczy cz.6 o ksero książeczki i kopię cd :) Chętnie wymienię się np.: na jakąś inną część włoskiego z dziennikiem (może ktoś przegapił) bądź angielski/chiński/francuski (z wyborczej).:)
zdziercy!!
jak tak można??!! sępy :/ brr
PiotrzeP dzieki wielkie :*
Bardzo fajne te rozmówki :))
Nikt się nie chce wymienić?:)
hey
Mam ten sam problem! Naprawdę nikt nie wie skąd to można wziać oprócz drogiej wysyłki z dziennika?
znalazłam cos na www.chomikuj.pl/poliglota ale tam jest tylko do 25 lekcji a dalej cisza...
Hejka moglby ktos mi pzretlumaczyc kilka zdan:
musze sie uczyc do egzamiow ale strsznie mi sie nie chce dlatego pisze do ciebi Ja juz bym chciala wakacje A ty co porabiasz? Slodkich snow
Devo imparare per l'esame, ma non ho voglia tanto,perciò ti scrivo.Io vorrei già le vacanze! E tu cosa fai?Sogni d'oro
Devo studiare per gli esami ma non ho molta voglia ecco perchè ti scrivo. Vorrei tanto essere in vacanza. E tu che fai? Sogni d'oro
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka