katerinov poraz enty

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że na forum ukazały się już posty na temat Katerinov "La lingua italiana per stranieri", ale posty te są już stare, a zależy mi na aktualności.
Czy ktoś wie skąd można wziąć klucz odpowiedzi do pierwszej książki z tego cyklu? Może ktoś ma i mógłby się ze mną dogadać, apropo skanu/ksera/odsprzedania?
Może osoby mające jakieś porównanie powiedzą mi, czy w ogóle warto szukać klucza odpowiedzi i zastanawiać się nad nauką z tej książki, czy może lepiej wziąć się za Zawadzką? Nie wiem, co jest przyjemniejsze... nauka nie będzie od takiego kompletnego zera, bo mam już jakieś podstawy języka włoskiego. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi osób, które uczyły się z tych podręczników lub są w trakcie nauki :)!
Daniela Zawadzka jest lepsza
Polecam tez Alinę Kreisberg - Mówimy po włosku cz. I-II
hej ja mam klucza do katerinova, faktycznie trzeba bylo sie naszukac zeby go znalezc w sieci, jak chcesz przesle Ci pdfa mailem, nie zagladam tu za czesto ale mysle ze do tygodnia powinno dotrzec, daj maila. Generalnie nie wiem czy jest dobry bo dopiero zaczynam nauke z wloskim ale z mojego doswiadczenia z jezykiem hiszpanskim za bardzo nie ma znaczenia jakiego podrecznika uzyjesz, najwazniejsze to uczyc sie slowek, jak najwiecej slowek z przykladowymi zdaniami z ich uzyciem, dzieki temu nauczysz sie i mowic i obeznasz z gramatyka. Ja dlatego bardzo polecam profesora Marco, bo dizeki profesorowi Pedro nauczylam sie hiszpanskiego na takim poziomie ze powiedzmy po roku nauki w Polsce, z baza 700 slowek pojechalam do Hiszpanii i po 2 miesiacach rozumialam prawie wszystko i potrafilam powiedziec to co chcialam. Takze ucz sie slowek, troche gramy ale najwazniejsze odkladaj kaske na wyjazd i lec do Italii:)
dziekuje za odpowiedzi :), przyznam ze nad mowimy po wlosku tez sie zastanawialam, ale jakos po przejrzeniu uznalam, ze to nie moj typ podrecznika, ale to byl szybki przeglad i moze powinnam to od nowa przemyslec ;). tym bardziej, ze nie lubie kolorowych podrecznikow z milionem zdjec, bo mam pamiec wzrokowa i lubie duzo zakreslac :). co do wyjazdu do wloch, to na pewno ten cel zrealizuje, tylko chce miec mocne podstawy zeby jak najwiecej z niego skorzystac :)
Sześć pomysłów na naukę języka, jeśli nie masz czasu

http://www.forbes.pl/jak-sie-uczyc-jezyka-kiedy-nie-masz-czasu,artykuly,157882,1,1.html
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie