książka AFFRESCO ITALIANO C1 i C2

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao a tutti!

poszukuje podrecznikow Affresco italiano C1 i C2. ma ktos moze, zeby przeslac kopie lub sprzedac?

nikt? :(
Cytat: Ziomek_ita
nikt? :(

Widziałam w nowela.pl
Ja nie mam.
dzieki :) widzialam, ze maja, ale nie ma zadnego skanu zawartosci, tylko okladka. a chcialabym wiedziec wiecej o zawartosci podrecznika :) no nic, napisze do nich
Czesc! Od Affresco Italiano C1 ciekawsza i bardziej kompletna jest chyba Nuovo Contatto C1. Mam obie, jezeli potrzebujesz informacji na ich temat jestem do dyspozycji :)
czesc! dzieki wielkie za info? masz moze w .pdf chocby kilka stron, zebym mogla zobaczyc jak wygladaja lekcje i jakie sa teksty? z gory dziekuje :)
mialo byc dzieki wielkie za info! :)
Nie mam w pdf ale w ciagu najblizszych dni jak bede miala czas to zeskanuje i Ci wysle na poczte.
Szukasz książki ciekawej do poziomu C1, C2 czy tej konkretnej?
Cytat: vippera82
Nie mam w pdf ale w ciagu najblizszych dni jak bede miala czas to zeskanuje i Ci wysle na poczte.

Dzieki wielkie! :)
Cytat: parolemie
Szukasz książki ciekawej do poziomu C1, C2 czy tej konkretnej?

Szukalam tej konkretnej, bo czytalam, ze jest ciekawa, ale jestem otwarta na wszelkie propozycje dot. zwlaszcza poziomu C2 :)
Posiadam trochę materiałów do C1 ,testów .
Cytat: parolemie
Posiadam trochę materiałów do C1 ,testów .

A masz może je na komputerze i byłaby szansa, by je wysłać? : ))
A masz może je na komputerze i byłaby szansa, by je wysłać? : ))[/quote]
Część tak ,reszta na papierze ale to już prywatnie .A co wy się tak na ten włoski uparliście ;) będziecie zdawać czy co ?(wyślij twój mail) Ja potrzebuję do C2.
Cytat: parolemie
A masz może je na komputerze i byłaby szansa, by je wysłać? : ))

Część tak ,reszta na papierze ale to już prywatnie .A co wy się tak na ten włoski uparliście ;) będziecie zdawać czy co ?(wyślij twój mail) Ja potrzebuję do C2.[/quote]

Jestem studentem italianistyki : ) i tak szczerze to potrzebuję parę materiałów, by doskonalić swój warsztat lingwistyczny : )) Mój mail - [email] Grazie! : )
Ziomek zajrzyj na poczte na fiolecie wyslalam Ci wiadomosc.
Dzieki vippera! odpisalam :)
Hej jak ktoś szuka Affresco italiano to tutaj poszukajcie http://www.plikownia.net/rezultat-affresco_italiano_pdf.php
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia