sprzedam: \"Bravissimo!\"

Temat przeniesiony do archwium.
odsprzedam książkę do nauki włoskiego. autorzy: K.&B.Katerinov, M.Clotilde; tytuł \"BRAVISSIMO!\" poziom: dla początkujących i średniozaawansowanych; w dobrym stanie (uczyłam się z niej tylko 2 miesiące ;) 350 stron; kupiłam ją za 106 zł, odstąpię za ok 65.
a czy masz klucz do tej książki, taki teacher s book?
:((( niestety, niczego takiego nie mam. Mi dispiace...
hej, czy twoja oferta sprzedaży Katerinova jest aktualna? jestem zainteresowana kupnem tej właśnie książki
buon giorno ;) nie ma sprawy:))) oferta jak najbardziej aktualna. odezwij się jeśli możesz na mojego meila: [email] , to obgadamy sprawę. pozdrawiam :D
ale to nie jest ten popularny katerinov no nie? tamten to jest italiano per stranieri czy cos takiego.. czy to to samo?
hejas!!!szczerze, to nie wiem...:/ podtytuł mojej książki to: corso di lingua e civilta italiana per stranieri , więc może to ta pozycja o której ty mówisz..? pozdrawiam :D
ten \"słynny \" a właściwie to ta słynna katerin katerinov to \"La lingua italiana per stranieri\"corso elementare e intermedio.Ja mam wydanie z 1982 i szczerze mówiąc to nie wiem czy teraz są nowe wydania, uczę się z tej książki sama od miesiąca, nie mogę więc wiele powiedzieć na ten temat, ale generalnie ludzi chwalą ją sobie bardzo.Mnie wstępnie też się podoba.
ten \"słynny \" a właściwie to ta słynna katerin katerinov to \"La lingua italiana per stranieri\"corso elementare e intermedio.Ja mam wydanie z 1982 i szczerze mówiąc to nie wiem czy teraz są nowe wydania, uczę się z tej książki sama od miesiąca, nie mogę więc wiele powiedzieć na ten temat, ale generalnie ludzi chwalą ją sobie bardzo.Mnie wstępnie też się podoba.
Ciao verde, jest katerinov nowszy, możesz kupić w księgarniach językowych za około50 zł, ale jak jesteś nauczycielem, to dostaniesz 15% zniżki. Też się uczyłam ze straszego wydania, jeszcze do matury, jakieś 6 lat temu. Teraz sama będę z niej uczyć. Odpada problem z układaniem ćwiczeń ;) A skąd wiesz, że to kobieta?
czy ta oferta ejst jescze aktualna tzn z ta ksiezka bravissmimo?
kupie ksiazke bravissimo dla pocz i sredniozzawnsowanych do 60zł
Witam!Znalazłam Twoje ogłoszenie o sprzedaniu książki Barvissimo.Czy oferta jest jeszcze aktualna?

Pozdrawiam.
Marta
Temat przeniesiony do archwium.