Mieszkanie do wynajecia.....Turyn(piazza Rivoli)..450 euro miesiecznie

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich .
mam do zaoferowania mieszkanie w Turynie, okolice piazza Rivoli, via Piedicavallo.Cena to 450 euro miesiecznie plus oplaty prad,gaz,ecc.Mieszkanie ma jeden pokoj ,kuchnie,lazienke,dwa balkony plus piwnica.Usytulowane jest na 3 pietrze.Jest bardzo sloneczny miejscem w zaufanej dzielnicy blisko stacji metra oraz przystanku autobusowego z ktorego odjezdza autobus nr 2, oraz 65,65/.W poblizu mieszkania znajduja sie:apteka, dwa sklepy(carefour,crai),piekarnia,kwiaciarnia,sklep miesny,bar,oraz pizzeria.
Do ogrzewania mieszkania sluzy stuffa pelet (4 euro kosztuje jeden 15 kg worek z pelletem).moj koszt ogrzewania mieszkania wynosi okolo 35 euro miesiecznie(pracuje od rana do 16, takze mieszkanie ogrzewam tylko pod wieczor)plus oplata za prad.
Mieszkanie zostalo odmalowane we wrzesniu 20011 roku, odkad sie tam sprowadzilam.Pokoj jest jasno rozowy natomiast pozostale pomieszczenia pomalowane sa na bialo,jest w calosci wykafelkowane.Kuchnia(brakuje lodowki)jest umeblowana.Lazienka rowniez posiada wszystkie elementy niezbedne do zycia..:) natomiast w pokoju znajduje sie tylko szafa.Gdyby ktos byl zainteresowany mam do odsprzedania moje meble(lozko,dwie szafki nocne,szafa,wszystkie w kolorze bialym,)lodowke marki Candy oraz pralke.
Prosze o kontakt na [gg] lub pod nr tel.po 16.00 --->3278858739 po (daria)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia