Paczka z Rzymu

Temat przeniesiony do archwium.
może ktoś jest w stanie udzielić mi informacji... Moja paczka z Rzymu zostala wyslana w poniedzialek (11.11.2013) miala dojsc w ciagu trzech dni... nadal jej nie mam... a szla sobie smieszna droga...RZYM-MEDIOLA, NIEMCY- POLSKA. Na monitoringu na Poste Italiane mam że od 14.11 jest już w Polsce... Dzisiaj jest 18.11 paczki nadal nie mam. Rano ukazala sie kolejna informacja że "jakiś" oddzial w Polsce ja przejął, dzwonie na Poczte w stolicy nie mają czegoś takiego, dzwonie po firmach kurierskich też nie ma. Moj chlopak poszedl na Poczte w Rzymie, to mu powiedzieli, że oni nie wiedza jakim kurierem zostala wyslana i neiwiedza czemu nei wlozono jej dosamolotu tylko jedzie kurierem. Wiec gdzie jest skoro mam informacje z rana że kolejny oddział przejął? Może ktoś mial podobną sytuacje? Moze ktos wie jaka firma kurierska? Pomocy.
Może Urzędzik Celny przejął. :) Złodzieje pieprzone!!!
Trzeba śledzić przesyłkę na stronie Poczty Polskiej.
Cytujac klasyka: "pewnie te zmije z poczty ukradly" ;)

A to byla paczka polecona czy zwykla? Mi w zeszlym roku "zginely" 4 paczki, z ta roznica, ze ja bylam odbiorca. Na szczescie za kazdym razem byly to zakupy internetowe i sprzadawca zwrocil mi pieniadze. Sama wysylam tylko przesylki polecone, super tracciabili. Slyszalam od znajomego, ktory pracuje na poczcie w Polsce, ze paczki "bez kwitka" "gina" juz przy segregacji.

SDA to kurier del Gruppo Poste Italiane... ale ich przesylek nie nadaje sie na poczcie.

Trzymam kciuki, ze jednak dojdzie. Trzy dni to idzie raccomandata na terenie tego samego miasta, a nie paczka miedzynardowa ;))) Listy, ktore wysylamy naszym klientom dochodza po ok tygodniu, a kilka razy zdarzylo mi sie, ze przesylka miedzynarodowa przyszla po ponad miesiecu (ale nigdy szybciej niz po 2 tygodniach)... Uzbroj sie w cierpliwoc ;)
wydarzyl sie maly cud, paczka nadana w Pl szla do mnie tylko 4 dni robocze..zazwyczaj szly po 10 do 14 dni , przesylki ekonomiczne.Odebralam we wtorek i wlasnym oczom nie wierzylam ,oczekiwalam paczki ok 25/26 listop