prosze o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Cerco un senso la mia vita- szukam sensu swojego zycia
Per onestà? szczerze?
i jak bedzie - mam byc szczera...
Devi avere fiducia di me-musisz mi zaufac
Non ti prometto niente. Nic ci nie obiecalam.
Sono contenta che tu mi hai scritto.Ciesze sie ze do mnie napisales.

z gory bardzo dziekuje za pomoc
Cerco un senso nella mia vita- szukam sensu swojego zycia
onestamente(sinceramente) szczerze?
i jak bedzie - mam byc szczera... devo essere sincera
Non ti prometto niente. Nic ci nie obiecam. non ti ho promesso niente nic ci nie obiecalam
Devi avere fiducia di me-musisz mi zaufac
Sono contenta che mi hai scritto.Ciesze sie ze do mnie napisales.
Cerco un senso Della mia vita- szukam sensu swojego zycia tak ma byc :)
serdunio podpowiem ci jedna sztuczke co sie przydaje w zyciu,jesli ci ktos mowi:'musisz mi zaufac' ..tzn. ze tej osobie napewno nie mozna ufac! Sprawdza sie!
ej, stokrotka,gillna, gelato, mipiace i jak ci tam jeszcze..w razie gdyby nowy nick tak jak poprzedni zostal spalony na forum, moze przemyslisz sobie opcje: Wujek Dobra Rada?...albo Wujek Samo Zlo...tez pasuje, hehe:D
suppi ja nie sadze ze stokrotka ma powody aby zmieniac nicka!!!spalona ???hmmm ja na tym forum spotkalam sie z naprawde SPALONYMI dziewczynami ktore jakos nie maja wstydu i honoru i dalej sie tu pokazuja pod swoimi nickami chociaz po glupotach jakie nawypisywaly i po komentarzach i uwagach jakie uslyszaly w odpowiedzi ja na ich miejscu bym sie tu juz w zyciu nie pokazala!!!!!!a to ze ty mowisz ze ona jest spalona to swiadzczy tylko i wylacznie o twojej...hmmm no musze uzyc tego slowa glupocie,bo tylko ktos glupi nie rozumie tego co ona pisze i po co!!!no ale moze ja jestem jakas dziwna!
Temat przeniesiony do archwium.