pielegniarki- wiadomosc dal pani Anny

Temat przeniesiony do archwium.
W listopadzie skataktowala sie ze mna pani Anna proszac mnie o kotakt z miejscami ktore potrzebuja pilegniarek, mam dla pani numery 3 agencji ale nie moge sie z pania skontaktowac przez e-mail.

Jesli jest pani jeszcze zainteresowana to prosze o kotakt.
Jestem pielegniarka,chciałabym porozmawiać.Proszę o kontakt.
Witaj,
to ta pani Ania co mieszka pod mediolanem ?
jesli tak to jej przekaze wiadomosci zeby sie z toba skontaktowala
Elami
Nie, ta pani Ania mieszka w Polsce
Czy ta pani to Ania Bugaj?
Witam, jestem pielegniarką, mieszkam i pracuje w Italii.Jezeli chcesz zasięgnąc informacji jakichkolwiek pisz smiało na mój e-mail.Odpowiem bardzo chetnie.
zapomniałam dodac mói adres [email]
niestety nie znam nazwiska pani Anny
A czy ta pano mieszka w Sosnowcu albo oklicach?I kiedys pracowała w Omega3?w Katowicach?
omega3 "jerzy trojanek"i ta pani "ania" to zlodzieje trzymajcie sie od ich jak najdalej,ja wyjechalam przez ta firme do wloch(jako pielegniarka) i przezylam koszmar,ucieklam od nich po roku czasu kiedy zorientowalam sie co sie swieci,wtedy mieli kontrakt z medical millenium,teraz niewiem co combinuja!!!!!!!!
To i tak długo wytrzymałas. bo ja uciekłam po 3 miesiacach.Do dzisiaj nie mam bustapaghi i nie opłacone są moje contributi.Millenium Medical miało ta nazwe przez kilka miesiecy, teraz nie wiem jak sie nazywają ale zbierają resztki z ulicy ze sie tak wyraze.Obiecywali złote góry, 1800 euro wypłaty a moja pierwsza wypłata to było 280 euro.Moznaby ksiazke napisac.
he,he,mi ukradli pierwsza wyplate(trojanek dal mi do podpisania dokumenty w drodze do wloch mowil ze to tylko formalnosc),caly miesiac pracowalam za darmo,bylas madrzejsza odemnie,za ucieklas tak szybko,przykro mi tylko,ze on i ta "pani ania"ciagle dzialaja w polsce legalnie i naciagaja naprawde zdesperowane osoby
No, on przeciez teraz za oddanie nostryfikacji chce 2000 zł.I miałam mu oddac za bilet kolejowy ktory musiał zakupic zeby pojechac do Aleksandry Moskal (naszej szefowej z Millenium Medical)przebywającej na urlopie w Polsce i odebrac nasze nostryfikacje.Odebrał podobno 5 nostryfikacji a chciał od kazdej 50 zł za bolet.Cholerka, drogi ten bilet co?A jaki interes mozna zrobic :)ZŁODZIEJE.Jego firma obecnie działa pod inna nazwą ale nazwiska Trojanek nie mozna tak sobie zmienic więc dziewczyny uwazajcie.Jezeli macie jakikolwiek problem mój adres meilowy jest wyzej napisany, piszcie.Jak bede w stanie to pomoge.Albo udziele informacji.Pozdrawiam
A to takie buty z tym posrednictwem...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie