pomoc w tłumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
hej, mam prośbę o pomoc bo chce mojeju zwrócić uwagę na temat na który juz gadaliśmy [po ang] i nie podzialało.. może język ojczysty mu dotrze do głowy ;)
więc:
Amore mio e terzo giorno quando nie dajesz znaku życia. Delikatnie zwracam ci uwagę. ;p Takie małe phi!. Kajaj się teraz i błagaj o wybaczenie.

liczę na rychłą odpowiedź ;)
pomoże ktoś?.. w sumie można trochę mniej wyrafinowanie to napisać ale i tak nie wiem jak ;)
proooszę...
..a czy to warto wlochowi dupe lizac?
co przepraszam?
jakie dupe lizać?! wypraszam sobie takie zwroty i to ni z gruszki ni z pietruszki...
widzielicie?..płaszczka polska..rzadki okaz :D
napisz mu babo:chiamami subito altrimenti si incazzo tantissimo
to proste ,jak tupniecia sliczna nozka obutą w slodki pantofelek na szpileczce :D
altrimenti MI incazzo ..
wybacz ale nie mam zamiaru zniżać się do takiego poziomu.
jak się ma słodkie pantofelki na szpileczce to się w ten sposób nie tupie, bo się szpileczkę złamie.
Amore mio passa gia' terzo giorno da quando non mi dai segni di vita .. ti faccio notare delicatamente . " Takie male phi ??" - to chcesz tlumaczyc ?
Umiliati adesso e supplica del perdono .
'Licze na rychla odpowiedz' bylo do forumowiczow czy do amore ?
ja tak z ciekawosci, nie zlosliwie- jakim sposobem dwie osoby sa "razem"jesli nie potrafia prostego zdania powiedziec w jej/jego jezyku? zamiast myslec co facet robi przez 3 dni bo nie dzwoni do Ciebie wez sie za nauke wloskiego.Wtedy zaczniesz rozumiec ich kulture i to ze poprzednie wpisy maja swoje uzasadnienie
do gattina: odpowiedz w moim pierwszym poście w nawiasie.
włoskiego uczę się w szkole od trzech lat ale niestety kurs bardzo nie intensywny a na intensywny mnie nie stać. teraz jade na stypendium do szkóły włoskiej więc prosze mi nie wmawiac ze nic nie robię, a wybaczcie ale jak dla mnie to nie są proste wyrażenia ;/
aha, akagera dziękuję ci bardzo :)
ja naprawde tylko tak z ciekawosci ( oczywistym jest ze kazdy z nas ma wolnosc wyboru partnera). jesli sie uczysz,na poczatek nie ukladaj trudnych zdan, zawsze mozna wyrazic swoje zdanie w prosty sposob a przynajmniej on bedzie wiedzial ze to od Ciebie a Ty satysfakcje. powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne