Prosze o przetłumaczenie bo nie wiem co mam zrobić

Temat przeniesiony do archwium.
Jak mozecie przetłumaczcie mi tego smsa bo dostałem go z Włoch.... "Ti ho inviato un MMS. Per visualizzarlo vai su www.190.it entro 5 giorni, seleziona la voce MMS e inserisci il codice personale "firenze57" Wiem tyle ze dostałem wiedomośc MMs i mam wejść na strone www.190.it ale nie wiem co mam dalej zrobić wiem też ze utrzymuje sie wiadomosć tam przez 5 dni ale co mam zrobic dalej????
musisz wybrac glos MMS i wprowadzic kod: firenze57
...pozniej na tej stronie wybrac MMS glosowy (la voce MMS) i wpisz kod "firenze57"

reszte zrozumiales....pzdr
ale tam nie ma opcji la voce mms...
juz nie wiem co mam zrobić na ttej stronie zeby to znaleźć pomocy!!!!!!!!!1
ok, wejdz na ta stronke: http://www.areaprivati.190.it/190/trilogy/jsp/programPage.do?ty_key=fdt_pri_mms2&ty_program_page=%2fmms%2fty_l_mms_visualizza.jsp&channelId=-8671&ty_target_type=1&pageTypeId=9609&programId=12604&ty_program_ctx=%2flsch&ty_nocache=true&ty_skip_md=true
ok , pomylka, kliknij na tej stronce AIUTO, apozniej bedzie maly obrazek MMS, kliknij na niego i tam bedziesz miala mozliwosc wpisania tego kodu
ok, moze jeszcze dokladniej kliknij po kolei: AIUTO, pozniej MMS, pozniej zobaczysz: visualizza i tuoi mms, i clicca qui, no i tam bedziesz musiala wpisac ten kod i nr telefonu
i jak? udalo ci sie? ja masz jeszcze pytanka, to teraz, bo zaraz zmykam
nie udało sie nie, jak klikam aiuto to są trzy opcje wybieram password i nic
nie ma zadnego okienka mms ani nic takiego,kurcze nie wiem co dalej??...
ok, ale jak otworzysz aiuto (ktore nie ma nic wspolnego z tym czego szukasz, z boku jest maly obrazek telefonu, tam wlasnie jest napisane MMS
nie ma
ok, inaczej. ok, nadole masz obrazek, odrazu na pierwszej stronie promozioni e piani i 100MMS gratis, zgadza se?kliknij to
przed nim jest tylko jeden onbrazek UNA VERA REVOLUTION, masz?
nie ma tego obrazka

ale zobacz czy o to chodzi tutaj??

http://www.areaprivati.190.it/190/trilogy/jsp/programPage.do?ty_key=fdt_pri_mms2&ty_key=fdt_pri_mms2&ty_program_page=%2fmms%2fty_l_mms_visualizza.jsp&ty_program_page=%2fmms%2fty_l_mms_visualizza.jsp&channelId=-8671&channelId=-8671&ty_target_type=1&ty_target_type=1&pageTypeId=9609&pageTypeId=9609&programId=12604&programId=12604&ty_program_ctx=%2flsch&ty_program_ctx=%2flsch&ty_nocache=true&ty_nocache=true&ty_skip_md=true
jak na to klikniesz, jest juz nowa strona i obok REGISTRATI QUI masz dwa telefoniki: sms i mms, a wiec wybierz MMS
no jest klikam i co??
odraz na pierwszej stronie masz obrazek a obok niego napisane: 100MMS gratis
obok REGISTRATI QUI masz dwa telefoniki: sms i mms, a wiec wybierz MMS
pozniej zobaczysz: visualizza i tuoi mms, i clicca qui, no i tam bedziesz musiala wpisac ten kod i nr telefonu
masz?
mam nadzieje, ze o to mu chodzilo. zmykam juz do lozeczka, 'notte
jesli nie dasz rady dzisiaj, to sprobuje ci jutro pomoc, pa
no mam pokazało sie 1.codice personale 2.numero di cellulare 3.vizsualizza il tuo MMs
ok, a wiec uzupelnij kod, ktory on ci przeslal no i numer telefonu (tam chyba chodzi o ten twoj a jak nie to podaj jego, nie chce mi sie jeszcze raz otwierac stronki) mam nadzieje, ze ci sie uda:-)
dzieki udało sie
nie ma za co
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia