co to znaczy ??????

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
AlmaNegra, oto dowcip:))
uwaga, bo uzywam "roznych"slow;)

Gosc i pierdniecie:-))P

Pewien czlowiek, ktory byl z dziewczyna juz od jakiegos czasu, zostaje zaproszony na obiad zapoznawczy do domu jej rodzicow.
Idzie tam, lecz w trakcie obiadu dostaje strasznych bolow brzucha i ma szalencza chec..przewietrzenia sie. Tylko jak to zrobic?
W pewnym momencie Fido, wstretny kundel domownikow, przycupnal pod jego krzeslem i chlopak doznaje olsnienia: pozwala sobie na puszczenie malutkiego baczka i natychmiast gospodyni reaguje: Fido, NIE!
Poniewaz proceder sie sprawdza, puszcza baka troche wiekszego i natychmiast dochodzi go (glos gospodyni): - Fido, odejdz!
Pies pozostaje na miejscu i nasz przyjaciel dobrze mysli, ze jest to wlasciwa chwila, aby dac ujscie wszystkiemu.
Po skonczonej nawalnicy pani domu mowi: - Na milosc boska, Fido WYNOCHA STAD zanim sie caly obsrasz!
za dużo "główkują" .... ;-) hihihi
hahahahahahahahahahahaha ale sie usmiałam!
Dziękuje serdecznie!!! :)
PROSZE O TLUMACZENIE PARU ZDAN!!!!
wiedzialm ze zdasz.mowilam ci ze wszystko bedzie dobrze!jestem z ciebie dumna!!!
DZIEKUJE Z GÓRY
PROSZE O TLUMACZENIE PARU ZDAN!!!!
wiedzialm ze zdasz.mowilam ci ze wszystko bedzie dobrze!jestem z ciebie dumna!!!
DZIEKUJE Z GÓRY
ero sicura (sapevo) che avresti passato l'esame (lub: che l'avresti passato - ze go zdasz). ti dicevo che tutto sarebbe andato bene! sono fiera di te!!!
DZIĘKI ZA TŁUMACZENIE MA JESZCE MAŁĄ PROŚBĘ:)
Wszystkiego najlepszego w dniu twoich urodzin. Życzę ci aby każdy twój dzień był najpiękniejszyn dniem.Aby twoje marzenia się spełniły i aby twoje serce zawsze mnie pamiętało.
BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!POZDRAWIAM
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia