Umbryjka to znowu ja!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Torna tra le mie braccia! su di noi nemeno una nuvola! piersze zdanie czaje,ale nastepne? Ps.od kiedy zaczelas mi pomagac tlumaczyc zobaczylam ze nawet mala literka tez duzo znaczy. Ciesze sie ze trafilam na ciebie!
Torna tra le mie braccia! --> Wróć do moich objęć
Su di noi nemeno una nuvola! --> Nad nami ani jednej chmury...
Dzieki serdezcne! A to mozesz mi przetlumaczyc? il mio futuro lo voglio con te Mon.. io só che tu qualsiasi cosa fai,la fai bene pure scrivere e parlare italiano brawa! pure per questo ti amo!
moja przyszlosc chce z toba mo...wiem ze ty cokolwiek robisz robisz to dobrze rowniez w pisaniu i mowieniu po wlosku jestes dobra (to po ci ja to pisze skoro tak jest?). rowniez przez to cie kocham
Ciao Bella!! Jasne tylko on nie wie, ze to ty pomagasz mi w pisaniu!! Wczesnij pisalam kali jesc,kali pic! Radze sobie tylko w rozmowach a to nie to samo!Po 20 jade do wloch wiec bedziesz miec spokuj!!! Papatki jestes kochana!
Umbryjka,Piccolissima pomocy!! amore,tu sei la cosa bella che mi sia capitata nel corso della mia vita,adesso non voglio farti scappare perche tu sei la mia vita! Kochanie ty jestes najpiekniejsza zecza jaka mi sie przytrafila dalej nie wiem!!!!
....adesso non voglio farti scappare perche tu sei la mia vita! .nie pozwole ci teraz uciec/odejscadesso non voglio farti scappare perche tu sei la mia vita! nie dam ci odejsc poniewaz jestes moim zyciem!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe