prosze o przetłumaczenie krótkiego tekstu b. pilne

Temat przeniesiony do archwium.
nie umiem przetłumaczyc tekstu zamieszczonego poniżej. czy mogłby mi ktoś pomóc? jest to bardzo pilna sprawa wiec proszę o pomoc. Jeżeli znalazłby się ktoś chętny mi pomóc a zwroty czy słówka okazały by się za trudne możecie dowolnie zmienić je zachowując treść.


Chce wam dzis przedstawic moja klase. jest najlepsza! sa tu urocze dziewczyny i zabawni chlopcy! bardzo lubimy jezyk niemiecki a ksiazki historyczne czytamy do poduszki. chetnie pomozemy w nauce niemieckiego. w naszej klasie wszyscy sa rozesmiani i nie boja sie odpowiedzi z polskiego. ale z chemia to juz inna sprawa... niedlugo wszyscy beda mowic 'ale dobra klasa!".
zadan domowych nie odrabiamy za uczniow..pokaz wklad wlasny..
to nie jest moja praca domowa. jestem przewodniczącą klasy, która uczy sie języków obcych. ja włoskiego się nie uczę potrzebuję ten tekst na jutrzejsza akademię. dziewczyna która miała go przygotowac nie pojawiła się w szkole, ani wczoraj, ani dzisiaj. a jest to przewidziane w planie wiec musze sama cos napisac mimo ze nie znam wloskiego. przykro mi ze tamta dziewczyna okazala sie taka nieodpowiedziala ale ja jej nie znałam(jak i reszty klasy).

uwierz, ze chciałabym umiec napisac to sama. ale po wlosku umiem tylko kilka słów.

ponownie proszę o pomoc.