prosba o przetlumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Povia - Sanremo 2009


bardzo proszę...
To mniej więcej tak ; Łukasz był gejem ale teraz jest z nią .Łukasz mówi z serca w ręcę (otwarcie). Mówi ; jestem innym człowiekiem.
Mówi; przed opowiedzeniem mojej zmiany seksualnej chciałem wyjaśnić że jeśli wierzę w Boga nie wracają mi w myśli mężczyzny że ten argument jest oddzielny/ podzielony. Nie byłem u psychologów, psychiatrów księży lub naukowców , poszodłem do mojej przeszłości , wkopałem się w nią i zrozumiałem wiele rzeczy o mnie.
Moja mama chciała mnie zbyt dobrze jedna dobra zmiana obsesji pełnej ich opinii a ja nie oddychałem przez ich uwagi . Mój tata nie podejmował decyzji a ja nie próbowałem nigdy rozmawiać . Wszystkie dni pracy miałem wrażenie że to nie mogła być prawda .
Poprawka ;a ja nie próbowalem nigdy rozmawiać. Był wszystkie dni poza domem w pracy, a ja miałem wrażenie że to nie mogła być prawda
mama w związku z tym spytała o separacje. miałem 12 lat nie rozumiałem dobrze mojego ojca ...

resztę może skończe w wolnej chwili
bardzo dziekuje i czekam z niecierpliwoscia na reszte
Pozdrawiam!!!
non capivo bene mio padre ... można też rozumieć że nie rozumiałem dobrze, a tata mówił że to właściwe rozwiązanie i po krótkim czasie zacząłem ( nie jestem pewna czy to jest w pierwszej osobie ale razcej tak,) pić mama zawsze mówiła mi źle o ojcu mówiła mi bym nie żenił się nigdy z miłosierdzia.
z żadnymi moimi przyjaciółkami była chorobliwie zazdrosna i moja tożsamość była zawsze bardziej chaotyczna .
Później jest znowu to co na początku że ŁUKASZ był gejem ...
Jestem innym człowiekiem ale w tamtym momencie szukałem odpowiedzi, wstydziłem się i ich szukałem schowany. Tam był ktoś kto mi powiedział ;,,to naturalne'', studiowałem Freuda nie myślał o tym jednoznacznie.Potem wróciłem, dojrzałość. Ale nie wiedziałem czym było szczęście. Pewien wielki człowiek spowodował drżenie mojego serca i w nim odkryłem że jestem homoseksualistom.
następnego zdania nie rozumiem, on tu opisuje jak tu było mu z tym gościem. A później jest; A ja wierzyłem że to może być miłość z nim, zdołałem być sobą samym ale później zdawała się to być rozgrywka kto jest lepszy w łóżku. I czujem się winny pierwsze lub później go wzieli ale jeśli ... kurcze nie mój poziom :) ale dalej .. szukałem w mężczyznach kto był moim ojcem , chodziłem z chłopakami by nie zdradzać mojej matki. Łukasz był gejem teraz przebywa z nią ...
Łukasz mówi przez 4 lata byłem z mężczyzną między miłością i złudzeniami często się zdradzaliśmy. Szukałem jeszcze takiej prawdzwiwej wielkiej miłości na wieczność. Potem jedna zabawa, pomiędzy ludźmi poznałem ją , która nic nie wchodziła? Ona mnie słuchała, ona mnie rozbierała, ona mnie rozumiała pamiętam tylko że dzień później brakowało mi jej. To moja historia, tylko moja historia, żadna choroba, żadne wyleczenie. Drogi tato, straciłem Cię również jeśli tam nigdy więcej nie wróciłeś. Mamo myśle o tobie często , kocham Cię i od czasu do czasu mam twój odruch ale teraz jestem ojcem i jestem zakochany w jedynej kobiecie, jaką kiedykolwiek kochałem, Łukasz był gejem ...

Coś w tym rodzaju...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia