TŁUMACZENIE NA TATUAŻ-POMOCY

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 48
poprzednia |
Witajcie, mam szczerą nadzieję, ze ktoś z was mi pomoże :) chcę zrobić sobie tatuaż, napis. przekaz ma być mniej więcej taki - 'życie bez miłości jest do kitu', albo 'życie jest piękne, kiedy kochamy' coś w tym stylu, żeby ładnie się komponowało :) czekam na odpowiedzi :) dodam, ze napis moze miec nawet do 10 wyrazów, bo planuję go pomiędzy ramionami pod karkiem prawdopodobnie w dwóch rządkach. Z góry dziękuję :)
moze tak: La vita é bella solo se la vivi con amore
Ja proponuje: La vita senza amore non ha senso (zycie bez milosci nie ma sensu)
Można odnieść wrażenie, ze te wszystkie posty o tatuażach są autorstwa jednej i tej samej osoby, która wciąz szuka odpowiedniego dla siebie opisu... w przeciwnym razie, skąd w tylu osobach chęć uwieczniania na swoim ciele czegoś w jezyku, ktorego się nie zna?

Nie sadze, aby tatuaż z opisem, że coś tam jest do kitu był dobrym pomysłem na utrwalenie na ciele, no chyba, ze bedzie to zmywalny tatuaż.
No ale jeżeli już jesteś taka buntowniczką, to może : la vita senza amore non vale un cazzo.

Inne propozycje: Se non avessi l'amore, sarei come un bronzo che risuona o un cembalo che tintinna. :)
(E se avessi il dono della profezia e conoscessi tutti i misteri e tutta la scienza, e possedessi la pienezza della fede così da trasportare le montagne, ma non avessi l'amore, non sarei niente).

Albo po hiszpańsku: La vida sin amor no tiene sentido.

http://it.answers.yahoo.com/question/index?qid=2[tel]AAIHr3a
Cytat: margherita2
moze tak: La vita é bella solo se la vivi con amore

To tłumaczenie niesie pozytywny ładunek emocjonalny i chyba lepiej coś takiego w cudzysłowiu nosić na plecach. (To jest moja skromna sugestia)
wyraz którego użyłam (do kitu) nie oznacza tego, że buntowniczo do tego podeszłam robie tattoo te sprawy, bo to nie jest juz moj pierwszy tatuaż. po prostu chce, żeby ten napis był szczery, luźnie brzmiał. a z reszta nnie odnosi on sie jedynie do milosci damsko-meskiej, ale do miedzy innymi matki, bez ktorej zycie naprawdę byloby "do kitu" :) i dziekuje za te sugestie dotyczace cudzysłowia oraz paru innych rzeczy, ja jednak pozostane przy pierwszym pomysle. A i jeszcze jedno. chcialam by napis byl po wlosku (mimo, ze nie znam tego jezyka) to od zawsze mi sie podobał i chciałam też aby nie kazdy wiedział co ten tatuaż oznacza, więc dlatego wybralam włoski. jak macie jeszcze jakies pomysły to podajcie coś :) bardzo podoba mi się ten (La vita é bella solo se la vivi con amore), aczkolwiek mam pewien projekt i
zalezalo mi, aby wyrazów było mniej, ale dłuższe niż 2-3 literki :)
Cytat:
Se non avessi l'amore, sarei come un bronzo che risuona o un cembalo che tintinna. :)

To jest piękne na tatuaż ;)
Aha, no chyba, ze tak... teraz juz jaśniejsza sytuacja... :)
Tylko dlaczego lepiej, zeby nie wszyscy rozumieli o czym mówi tatuaż? Skoro szlachetny przekaz, to chyba lepiej, żeby dotarł do jak najwiekszęj liczby osób...

'Se non avessi l'amore, sarei come un bronzo che risuona o un cembalo che tintinna'

Też właśnie myślałam, zeby sobie zrobić jakiś tatuaż z cytatem z Biblii: słowa uniwersalne, które zawsze będą na topie, niezależnie od czasu i miejsca... ale z drugiej strony...czy warto sie kaleczyc?
edytowany przez marshmallow: 06 wrz 2012
Moim zdaniem - nie warto.
No własnie, moim chyba tez nie, dlatego jeszcze sie nie zdecydowałam...
ty to se wydziergaj telefon do wrozki Kosojan z jej ulica lacznie zebys mogla tam codziennie z zamknietymi oczami trafic buhahahahahahahahahaha
Cytat: marshmallow
Aha, no chyba, ze tak... teraz juz jaśniejsza sytuacja... :)
Tylko dlaczego lepiej, zeby nie wszyscy rozumieli o czym mówi tatuaż? Skoro szlachetny przekaz, to chyba lepiej, żeby dotarł do jak najwiekszęj liczby osób...

'Se non avessi l'amore, sarei come un bronzo che risuona o un cembalo che tintinna' Trole zwczyja mowia o seksie religi i Kosciele..mi marsh ../co za obluda i falsz /oswiadczyla ze wBoga nie wierzy..zmienia wiare wBoga pewnie 5 xdziennie jak swe 5 nickow na forum..buahahahaha
uzytkownik marshmalow to forumista nuova ,Miss/poco/Furba ,Irlandesina,Sakura83 to troll ,jeden i ten sam trol,nie karmic trolla
oto wszystkie nicki trola jakie obecnie uzywa..glownie gada sam z soba lub porusza tematy seksu,religi ,Kosciola ,etyki..jego IP jest zawsze z Polski
http://www.wloski.ang.pl/profil/472755
http://www.wloski.ang.pl/profil/563024
http://www.wloski.ang.pl/profil/561604
http://www.wloski.ang.pl/profil/565902
http://www.wloski.ang.pl/profil/561589

Też właśnie myślałam, zeby sobie zrobić jakiś tatuaż z cytatem z Biblii: słowa uniwersalne, które zawsze będą na topie, niezależnie od czasu i miejsca... ale z drugiej strony...czy warto sie kaleczyc?
Bardzo cierpisz z tego powodu, że Bog nie pozwolił Ci zostać matka, co? Wiedział, co robi.
edytowany przez marshmallow: 07 wrz 2012
ales ty glupi trolu..mam 2 dzieci...ty nie masz nawet libido..Nie wzywaj imoienia Bozego nadaremno
Stawiam na jakość, a nie na ilość. Twoje prostackie libido wzrasta już na sam widok wibratora... nie jest tak przypadkiem, że to właśnie z nim masz te dzieci?
Zadna dojrzala, szczęśliwa, spełniona matka nie spedza swojego życia na forum snując intrygi i oczerniając ludzi.

http://www.wloski.ang.pl/forum/do-autora-strony-uwagi-propozycje/224485

Cytat: SettediNove
Tu jest forum dyskusyjne,kazdy ma prawo sie wypowiedziec

Więc pustostanie, nie nasza wina, że do pewnych rzeczy nie dorastasz i odmienne, konstruktywne opinie docierają do Ciebie jako zakłócanie porządku. Zadna osoba, która ukrywa sie pod innymi nickami nie robi takiego bajzlu, więc kto tu jest największym, najbardziej zatruwającym zycie trollem, jak nie Ty!?

A co do Boga: to takie zabawne, kiedy dyletanci uważaja, że maja na Jego temat więcej do powiedzenia niż ci, którym dał sie poznać... ! Idz podziób sobie swoje plewy, a ziarno zostaw tym, którzy umieja je odzielac...
edytowany przez marshmallow: 07 wrz 2012
Kobiety, uspokójcie się...
Cytat: Silva90
Kobiety, uspokójcie się...

Ja również upraszam o zachowanie spokoju. Po co sobie szargać nerwy.
Komitywa z adminem sprawia, że usuwane zostają tematy lub posty w których wychodzi już na totalna idiotkę i plącze się w zarzucanej przez siebie sieci...
edytowany przez marshmallow: 08 wrz 2012
Od Admina do SettediNove:

martwisz sie o trolle a sama zachowujesz sie jak jeden z nich, czego najlepszym przykładem jest ten wątek:

Cytat: Silva90
Moim zdaniem - nie warto.

Cytat: marshmallow
No własnie, moim chyba tez nie, dlatego jeszcze sie nie zdecydowałam.

i zaraz pod tym Twoj głupkowaty trollowaty wpis:

Cytat: SettediNove
ty to se wydziergaj telefon do wrozki Kosojan z jej ulica lacznie zebys mogla tam codziennie z zamknietymi oczami trafic buhahahahahahahahahaha

Po tym wpisie poszła pyskówka ktorą potem gorliwie zgłaszasz mi do usunięcia.

Wiec zastanow sie z czym walczysz i jak to robisz. Jesli nie chcesz troli na forum to sama musisz przestac nim byc. Przeczytaj sobie definicje trolla i walki z nim i na pewno znajdziesz takie zdanie, że trolla się nie karmi. Przestań to robić bo zablokuję Twój nick w pierwszej kolejności.
Cytat: marshmallow
Komitywa z adminem sprawia, że usuwane zostają tematy lub posty w których wychodzi już na totalna idiotkę i plącze się w zarzucanej przez siebie sieci...

słowem wyjaśnienia - nie ma, nigdy nie było i nigdy nie będzie żadnej komitywy pomiędzy mną a użytkownikem SettediNove
Hahaha, i to mi sie podoba... :)
Każdy, bywający na tym forum od lat, wie iż największym , bywającym tu trollem jest settedinove. Jednak miło słyszec takie potwierdzenie z "ust" admina ! Może w końcu po tym co napisał SAM ADMIN spuści ona wreszcie z tonu, przestanie trollować, obrażać ludzi i wszczynać burdy na forum.
Dziękuję Ci Lukar za Twój wpis i interwecję bo bezczelność tej baby nie znała już granic.

pzdr
M
Niemożliwe!!! Admin się objawił! Jest tu jakaś administracja!

No dobra, żartuję, wiem że admin czasem daje o sobie znać nawet tu... najczęściej właśnie przez kasowanie jakichś pyskówek...
Objawił, objawił :)) i sette za ucho wytarmosił, i palcem trollowi pogroził :)))) może w koncu spokoj nastanie :)))
Na to bym nie liczyła... ;P
to będziemy jej wklejać słowa Lukara :))) w końcu ośmieszył ją na całego. Myślę że nawet ona po czymś takim zamknie się ...bynajmniej na jakis czas :)))

pzdr
M
wystarcza ze badante na dlugie okresy sie zamyka...Nie licz na to ze sie czuje tak jak ty to sobie wymyslilas..
Cytat: Lukar
Od Admina do SettediNove:

martwisz sie o trolle a sama zachowujesz sie jak jeden z nich, czego najlepszym przykładem jest ten wątek:

Cytat: Silva90
Moim zdaniem - nie warto.

Cytat: marshmallow
No własnie, moim chyba tez nie, dlatego jeszcze sie nie zdecydowałam.

i zaraz pod tym Twoj głupkowaty trollowaty wpis:

Cytat: SettediNove
ty to se wydziergaj telefon do wrozki Kosojan z jej ulica lacznie zebys mogla tam codziennie z zamknietymi oczami trafic buhahahahahahahahahaha

Po tym wpisie poszła pyskówka ktorą potem gorliwie zgłaszasz mi do usunięcia.

Wiec zastanow sie z czym walczysz i jak to robisz. Jesli nie chcesz troli na forum to sama musisz przestac nim byc. Przeczytaj sobie definicje trolla i walki z nim i na pewno znajdziesz takie zdanie, że trolla się nie karmi. Przestań to robić bo zablokuję Twój nick w pierwszej kolejności.
Ipo to zglosilam do usuniecia bo tobyla pyskowka i bylam tego swidoma..wiec logiczne ze to ja zglosilam do usniecai bo po o paskudzwo jak pyskowak ma byc na forum..ale co trol poczytal to sie dowiedzial co mysle o nim...Moje na wierzchu..A ty adminie niepotrzebnie sie unosisz na me slowa prawdy..ze skoro administracja nie intertesuje sie by na forum nie bylo obrazania ludzi /jest na artykul w kodeksie karnym i wloskim i polskim! .... to rzeczywiscie wloskie organa wladzy moga sie tym zaintertesowac. wystarczy zgloszenie na terytorium Itali... Tu jest niezwykla "lekkosc zgloszen" lykaja wszystko co ludzie zglaszaja/az w glowie sie nie miesci jak jest inne prawo od polskiego w tym wzgledzie/ Nieswiadomosc prawa karnego nie ani administracji..ani nikogo innego tym bardziej, ze to nie pierwszy raz na forum jest trol co obraza ludzi...a zaczal od umbryjki..nie odemnie..od obrazania mnie specjalistka o czym wie admin jest badante Margo 49.Howgh
na glupkowate wpisy trola odpowiadalam glupkowatymi wpisami w' stylu trolla'
ipowiem ci cos jescze adminie...to ze trol obrazal Umbryjke to byl twoj problem adminie nie moj ..ja weszlam bo Margo wyslala mi mail; 2 wrzesnia
.."Gośka, jesli forumista to nie Twój kolejny nick to moze pomyślimy razem co z tym fantem zrobic bo akurat umbryjka na takie traktowanie sobie nie zasłużyła. My sobie możemy do gardeł skakać, ale w tym wypadku wypadałoby się chyba zjednoczyć i na chwilę topor wojenny zakopać, co? Ty masz więcej czasu (chyba), u mnie remont calego domu trwa i w necie jestem z doskoku ale ten szmatławiec na serio mnie wkurwił.
Daj znać jak wykurzyć gnoja z fioletu....masz jakiś pomysł?
pzdr
M
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 48
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia