Umbryjka

Temat przeniesiony do archwium.
Umbryjka jesteś kochana wielkie dzięki buziaki :)
Potwierdzam !! Umbryjka to przekochana dziewczyna :)))))))
Ja się niezmiennie podpisuję! :)
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo, az sie zaczerwienilam. I przy okazji chcialam tez Wam podziekowac za wstawienie sie za mna gdy pewnej znanej tu forumowiczce zachcialo sie mnie obrazac i wymyslac jakies niestworzone historie na moj temat. Obrazy byly okropne, ale dziekuje wam serdecznie za wstawienie sie za mna i nie uwierzenie w te wszystkie wypisywane bzdury.
Pozdrawiam mocno:)
Umbryjka, mimo całej netowej anonimowości większość z nas "zna się" w pewien sposób i mniej więcej wiemy "co w kim siedzi" więc bez obaw żeby ktoś tak wpadł, popierdzielił bzdury, poobrażał drugą osobę, nagadał kłamstw a cała reszta szybciutko w to uwierzy.
Zachodziłam tylko w głowę dlaczego padło na Ciebie .... osobę ogólnie szanowaną w naszej forumowej społeczności i znanej ze swojego dobrego serca...
Ale ktoś kiedyś w pewnym filmie mówił "podłość ludzka nie zna granic" ...
Nie sądzę aby komukolwiek na forum choć przez sekunde przeszło przez myśl iż to może być prawda.
Wiem że zostałaś mocno zraniona bo po osobach dobrych i wrażliwych nie spływa jak woda takie zło które Tobie wyrządzono, ale proszę Cię Kochana, nie wracaj już do tego i nie myśl o tym.
To co się działo wówczas świadczy o tamtej osobie, nie o Tobie.
Ściskam Cię mocno i życzę spokojnej nocki

a dla forumowiczów tradycyjnie

pzdr
M
ehhh, szkoda tylko Margo że ta twoja sympatia do umbryjki nie sięga do kieszeni.

Pisałaś że jesteś rentierką, która nie musi pracować, a sępisz na dziewczynie darmowe tłumaczenia korespondencji z prawnikiem. Może po prostu zapłać jej za to, skoro tak ją lubisz i szanujesz.

Krytykujesz tą starą wariatkę sette, a jesteś identyczna jak ona, też potrafisz tylko pianę bić, nic więcej, nawet nie jesteś na tyle przyzwoita żeby zapłacić za wykonaną usługę. To dopiero jest podłość i to nie wirtualna, a realna.
No fakt, śmieszne sa słowa Margo, bo jakiś czas temu to ja padłam ofiarą jej 'podłości nie znającej granic'... aż jej bluzgi musiały zostać usunięte przez admina.
edytowany przez marshmallow: 28 wrz 2012
Cytat: marshmallow
No fakt, śmieszne sa słowa Margo, bo jakiś czas temu to ja padłam ofiarą jej 'podłości nie znającej granic'... aż jej bluzgi musiały zostać usunięte przez admina.


hahahhaah.....dobrze przypuszczałam !! marshmallow to kolejny klon siódemki !!
forumista, a skąd ty znasz szczegóły naszej korespondencji? Czyżbyś dokonała włamania na naszą pocztę? To już jest całkiem realne przestępstwo za którę ponosi się równie realną karę. Tak samo jak za to co zrobiłaś Umbryjce. Wystarczy zgłosić na policję. Wpisy, nawet usunięte muszą być przechowywane przez admina przez 5 lat i są do wglądu policji po zgłoszeniu przestępstwa. Naprawdę tak ufasz w to ze w necie jesteś anonimowa? że nie poniesiesz konsekwencji za to co robisz?
Ufaj dalej! I śpij spokojnie !! DO CZASU !
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe