Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na j. włoski? PILNE Bardzo proszę.

Temat przeniesiony do archwium.
Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na j. włoski? PILNE Bardzo proszę.

Cześć Maria,
Co u Ciebie słychać? Mam nadzieję, że wszystko dobrze!
Chciałabym wiedzieć, co robisz w wakacje? Moje tegoroczne wakacje są niezwykłe. Jestem z moją rodziną w Hiszpanii. Przyjechaliśmy tu pociągiem, dlatego nasza podróż trwała parę dni. Po drodze zwiedziliśmy Niemcy i Francję. W Hiszpanii mieszkamy w pięknej miejscowości nad Morzem Śródziemnym, bezpośrednio przy plaży.
Mamy wymarzoną pogodę: słońce i upał! Przez cały dzień leżymy na plaży, kąpiemy się w ciepłym Morzu Śródziemnym, pływamy, gramy w piłkę plażową, budujemy zamki z piasku i zbieramy piękne muszle. Wieczorami, gdy temperatura powietrza spada do 32 stopni, urządzamy długie spacery przy świetle księżyca, wzdłuż wybrzeża. Gdy poszliśmy coś zjeść i wypić do kawiarni słychać było piękną, hiszpańską muzykę.
Poznałam tu nowych, interesujących ludzi. Spotykamy się na plaży, gramy w piłkę wodną i rozmawiamy najczęściej w języku angielskim. Wczoraj byłam z nimi w kinie i restauracji, a później chodziliśmy po sklepach. Oczywiście kupiłam Ci pamiątkę.
Dwa tygodnie naszego pobytu nad Morzem Śródziemnym mijają błyskawicznie. Rozstanie z Hiszpanią i nowymi przyjaciółmi nie będzie łatwe.
Zrobiłam dużo zdjęć, gdy wrócę to je obejrzymy i wszystko opowiem Ci ze szczegółami.
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hiszpanii. To będą niezapomniane dni!
Za trzy dni wracamy do Warszawy, ale już samolotem.
Czekam na wiadomość od Ciebie. Myślę, że niedługo się zobaczymy.
Pozdrawiam Olga

Prac domowych nie odrabiamy.

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia