proszę o przetłumaczenie,b.ważne!

Temat przeniesiony do archwium.
kto mógłby mi to ładnie przetłumaczyć na włoski?:):wiem, że znowu się narzucam i zasługuję na najgorsze..masz rację cierpliwość ludzka ma granice, nawet ta twoja ogromniasta cierpliwość.Moje głupie słowa były tylko szczeniackim wygłupem i prowokacją.Nie wiem co chciałam przez to osiągnąć..ale jedno jest pewne zrobiłam z siebie totalną idiotkę..i przyznaję się, że jest mi głupio. Ale to nie ma znaczenia i chyba nigdy nie miało.Mam tylko nadzieję, że najznakomitsza reprezentantka światowej głupoty nie zraziła cię do mojego kraju..i bez tego wasz stosunek do mojego narodu nie jest najlepszy.Właśnie z tego powodu znowu cię zamęczam gdyż ostatnio zainteresował mnie problem niechęci mieszkańców danego kraju do obcokrajowców i jej źródła,bo niestety problem taki istnieje.znam juz opinię polaków, anglików, niemców i rosjan.Chciałabym poznać twoją opinię,Nie chodzi tu tylko o stosunki posko-włoskie ale globalne.Wybrałam taki temat na zaliczenie z psychologii, wiem jest to problem socjologiczny,ale ja zawsze muszę postawić na swoim.Jesli nie masz ochoty nie musisz mi odpisywać..nigdy do niczego cię nie zmuszałam i nie mam takiego zamiaru..ale zastanów się bo myslę, że ten temat jest bardzo ciekawya problem dotyczy nas wszystkich.pozdrawiam.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa