Bardzo proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o przetłumaczenie jest to bardzo pilne:

Il pagamento e effettuato tramite assegno poiche non disponiamo delle Sue Coordinate Bancarie.
L'utilizzo dell'assegno non sara piu consentito da INPS, pertanto si invita il pensionato ad
inoltrare al nostro Instituto le coordinate bancarie al fine di accreditare la pensione direttamente sul conto.La richiesta va indirizzata a:INSTITUTO CENTRALE DELLE BANCHE POPOLARI ITALIANE
ATTENZIONE- Si informa che la presente e una delle ultime disposizioni di pagamento eseguite con assegno cilcolare.Prossimamente,se non verranno comunicate in tempo utile le suddette coordinate e non sia possibile eseguire il pagamento in altro modo (per esempio presso uno sportello della nostra Banca Corrispondente, se previsto nel paese in cui lei risiede) saremo costretti
a sospendere il pagamento della pensione.
Chodzi o to, aby emeryt / rencista / przekazal dane dot. konta bankowego. W przeciwnym wypadku naleznosci nie beda przekazywane wiecej czekiem. A tak w ogole cos mi sie w tym teksie nie podoba. Skad go masz?
kiet..ktos che wyludzic od ciebie osobiste dane ..to spam od wyludzaczy osobistych danych z kont bankowych..co ci przyszlo do glowy spam otwierac? pewnie jeszcze chcesz na ten spam odpisac? .. hehehehe...ja nigdy na spam nie odpisuje heheheh bo bym sie nie wyrobila w 24 h...nienadązalabym z odpisywaniem na spam..heheheh :D
To we Włoszech nie można przesyłać emerytury czekiem?
Jednostka wypłacająca emeryturę i mówiąca o sobie "my" ma prawo odmówić wypłacenia emerytury z powodu braku posiadania przez emeryta konta bankowego?
Mnie to wyglada na probe tzw. pishingu. Z kilku powodow.Wlasnie dlatego zapytalam skad ten tekst. Co do emerytur, sa przkazywane na konta, wyplacane na poczcie i moga byc tez wplacone na specjalna karte INPS. Nie wykluczam, ze wysylaja takze czeki. Inne naleznosci wyplacaja w czeku nawet jesli sie tego nie chce. A tak w ogole czeki sa BNL. Podejrzanie to wyglada. Mnie grozili zablokowaniem kart, trorych nie mam i kont, ktorych nie mam. Po INPS jeszcze nikt sie nie podszywal, ale nigdy nie wiadomo.
Tak, to od pierwszego rzutu okiem wyglada na pishing.. jest to szkodliwe oprogramowanie, którego zadaniem jest przechwytywanie poufnych informacji czyli procederu pozyskiwania numerów kont i kart kredytowych poprzez odpowiednio spreparowane e-maile i witryny www. http://pl.wikipedia.org/wiki/Phishing
Spokojnie nie jest to SPAM ani oszustwo
Otrzymałem to pocztą razem z czekiem imiennym za rodzinne,które mi się należało
Chcę tylko prosić o przetłumaczenie tego tekstu listu,który przyszedł razem z czekiem z INPS aby potwierdzić moje przetłumaczenie.
Jesli tak, to masz im przeslac na adres INSTITUTO CENTRALE DELLE BANCHE POPOLARI ITALIANE dane dotyczace Twojego konta. Za kilka miesiecy przestana przesylac czeki.
Temat przeniesiony do archwium.