BLAGAM POMOCY!

Temat przeniesiony do archwium.
jestem zagrożona z włoskiego i muszę oddać dwie prace ale kompletnie ich nie potrafię zrobić ;<
pierwsza z nich to list do napisania z poleceń z podręcznika muszę odpowiedzieć na pytania i na pisać na ich podstawie list wstęp i zakończenie trzeba tez napisać ;< na 100 słów ;< błagam pomocy
a te pytania są takie;
1Che libri leggi?
2Quando vedi i tuoi amici?
3Quale stagione preferisci?
4Bevi il caffe tutti i giorni?
5Vai spesso al bar?
6Quali sono i tuoi cantanti perferiti?

proszę błagam pomóżcie mi!
Ja się nie będziez uczyć to zostaniesz payrollistka albo inną tępą babą całe dnie wklepujacą dane do sap. Albo bedziesz pracować w outsourcingu.
Cytat: forumista_nuova
Ja się nie będziez uczyć to zostaniesz payrollistka albo inną tępą babą całe dnie wklepujacą dane do sap. Albo bedziesz pracować w outsourcingu.

...zalosny wpis...
http://roma.corriere.it/roma/notizie/cronaca/13_aprile_27/computer_vanga_orto_rinascere-212865095886.shtml
Cytat: Kotek095
jestem zagrożona z włoskiego i muszę oddać dwie prace ale kompletnie ich nie potrafię zrobić ;<

Skorzystaj z podręcznika i słownika (ewentualnie z innych dostępnych w internecie pomocy) i napisz sama, my możemy sprawdzić.
Cytat: forumista_nuova
Ja się nie będziez uczyć to zostaniesz payrollistka albo inną tępą babą całe dnie wklepujacą dane do sap. Albo bedziesz pracować w outsourcingu.

Lepiej niech sie nie uczy, bo to towarzystwo co wloski umie, strasznie przymulone...
edytowany przez marshmallow: 01 cze 2013
Pewnego dnia, dawno, dawno temu żyła sobie kobieta, która nie narzekała, nie gderała, ani na nic się nie skarżyła.
Ale to było dawno, dawno temu...
I to tylko tego jednego dnia...
Temat przeniesiony do archwium.