Tell Me More Special Edition

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś używa tej edycji programu?
Ja właśnie zakupiłam i używam od dwóch dni. Prawdę powiedziawszy jestem trochę rozczarowana tym, że program jest trochę chaotyczny (a wybrałam tryb nauki z przewodnikiem) i nie ma możliwości wydruku zestawienia słownictwa, zresztą nie ma żadnego zestawienia słówek do danej lekcji/rozdziału. Mnóstwo krzyżówek, których zasób słownictwa nie nawiązuje do lekcji i trzeba je rozwiązywać ze słownikiem lub pominąć ;-)
Co mi się podoba: ćwiczenia fonetyczne z mikrofonem dobrej jakości nagrania.
Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w kolejnych lekcjach.
No i nie podoba mi się coraz bardziej.
Dzisiaj przeglądałam lekcję próbną ESKK i pakiet multimedialny, chyba się skuszę.

A - i polecam wszystkim program do nauki słówek - podobny do SuperMemo, ale darmowy:
http://ankisrs.net/

Bazę słówek tworzymy w Notatniku, oddzielając pary słówek średnikiem, np:
dom; casa
cześć; ciao

Zapisując dokument należy zmienić kodowanie na UFT-8. Później w programie Anki Plik->Import i dodajemy nasze fiszki/talie do zestawu powtórek.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, a ma jakiś problem z Anki, to pytajcie.
Potestuj sobie kursy supermemo - możesz sobie testować za darmo i kupić dopiero jak się tobie spodobają. Testujesz na supememo.net a kupujesz albo na supermemo.net (dostęp do platformy e-learningowej) albo na supermemo.pl (tradycyjny kurs na komputer bez ograniczeń czasowych czy co do ilości użytkowników.