Mała pomoc w kupnie samochodu w rzymie... potrzebny ktoś do konwersacji :D

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Jestem studentem w Krakowie i bardzo chce kupić samochód w Rzymie... wstępnie wszystko wiem gdzie ile itd.
Czy jest ktoś tak dobry żeby się spotkać i podjechać ze mną z choćby podstawowym włoskim. Dużo problemów jest z papierami we włoszech a ja musiałbym przylecieć samolotem i wrócić kupionym autem.
Wiem że dużo osób tak robi iż dogaduje się z właścicielem i jedzie na rejestracjach włoskich a jak dojedzie to wysyła papiery właścicielowi do włoch... jest to najtańszy sposób tylko pytanie czy zgodzi się na to sprzedający.

W tym celu trzeba kogoś kto dogada się :)

Plisssss :)
Od razu lepiej napisz ile jesteś w stanie zaoferować za taką pomoc :)
Z Rzymu nie jestem, ale jak świat światem, wiem że nikt takiej pomocy w wolontariacie nie wykona!
..słuchaj kolego!!..doradzę ci bys się nie "utopił"!!masz trochę fantastyczne myslenie!!..ktoś ma po ciebie przyjechać na lotnisko i jeżdzic z tobą za samochodem??..uwierz ,nie jest to proste,raz,przez wzgląd na koszty!!..dwa..rzymskie samochody,jak i auta z wielkich metropolii są poobtłukiwane!!..nie spodoba ci się jeden..i co??..stać cię na taxi przez kilka dni??a i eszcze dochodzi dowód rejestracyjny,na który trzeba wyłożyć...mniej więcej 200 euro!!!a przy tym stracic jeden dzień!!..powodzenia!!...ale przemyśl to sobie!!..
..zapomniałem ci dodac!!...większego "syfu" jak w autach włoskich!!..nigdzie nie widziałem!!..hejka!!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia