HELP!marza mi sie studia angielski+wloski

Temat przeniesiony do archwium.
(np.lingw.stos) wiecie moze gdzie jest cos w tym stylu?
piszcie
Niestety jak na razie nie ma czegoś takiego. Są przeróżne kombinacje językowe, ale tylko jeśli chodzi o ang, niem, francuski, hiszpański i rosyjski.
A jeśli chodzi o sam ten kierunek to jest on na UMCSie, UW i UAM.
a jest taki kierunek :) w kjb na uniwersytecie slaskim. Mozna studiowac jezyk angielski w biznesie, a na drugim roku ma sie do wyboru drugi jezyk w tym miedzy innymi wloski :)
Ale to już chyba nie jest to samo co lingwistyka..
wyzsza szkola jezykow obych w poznaniu ma taki kierunek - ang + wloski. nie pamietam adresu, ale wszuc nazwe do google i powinnas znalezc. powodzenia
w Poznaniu w Wyzszej Szkole jezykow Obcych jest taki kierunek studiow...anglistyka z italianistyka.
dzieki:)
Jest we Florencji! Universita\' degli Studi di Firenze, Facolta\' di Lettere e Filosofia, indirizzo STUDI INTERCULTURALI : due curriculum:
1. Gli studi linguistici
2. Teorie e pratiche delle traduzioni

Zapisy do 30 września, płatne ale do 15 września można składać podanie o stypendium!

Jest tam 5 grup językowych. Ja wybieram polski i angielski oraz chinski (trzeba wybrać trzeci język spośród chinskiego, perskiego, hebrajskiego, arabskiego i japonskiego)

www.unifi.it - strona uniwersytetu we florencji
kappala, jak tam chinski ? ja wybralem japonski i sie morduje nad znaczkami teraz :| jak masz ochote pogadac z polaczkiem z unifi to zapraszam na priv gadulcowy. moj nr to 4833002.
i jeszcze jedno.. jak tam na polskim idzie nauka jerow i transkrypcje staroslowianskie :>

pozdrawiam.
angieslki zaawansowany jets tez na italianistyce na uw, oficjalnie si eo tymnie mowi,ale zajecia z pawna anglistka z italianistyki sa na bardzo wysokim poziomie i teoretycznie italianistyke na uw wszyscy koncza ze zdanym egzaminem cpe z angieslkiego takze polecam warszawe i uw
czesc .ni!!
mialam egzamin z polskiego w polowie grudnia.. wyniki sa po 10 stycznia.. wcale mi sie to nie podobalo i uwazam to za malo przydatne w przyszlosci, ale coz... a Tobie jak idzie?? jestes na drugim roku?? chetnie pogadam nie tylko na gg. tzn. mozna byloby wyskoczyc gdzies na piwo, co?
Gdzie mieszkasz we Florencji??
ah.. moj numer [gg]
mieszkam w hotelu nieopodal santa croce. jestem tez sobie na pierwszym roku, za to mam ziomkow, ktore z Toba najprawdopodobniej stukaly kurs z polskiego.. ale o tym rzeczywiscie mozna pogadac przy piwie.. na gg zostawilem puk puka ;> 3m sie.. papaz
we Florencji?
A ile takie studia we Florencji kosztują?
I czy da się je połaczyć z jakąś pracą? Bo przecież z czegoś trzeba życ..
Ciao. na UWie nie ma sekcji włoskiej na Lingwistyce Stosowanej, ale za to jest Italainistyka, gdzie oczywiście pzrewodnim językiem jest włoski, ale angielski też jest na dobrym poziomie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków