Dzienna italianistyka UW I rok

Temat przeniesiony do archwium.
Studenci I roku italianistyki dziennej UW łączmy się. Podzielmysię swoimi obawami, oczekiwaniami i choć minimalnie się poznajmy przed 1 października (przyznać się - kto ma już stresa)
To jest dobry pomysl , trzeba sie spotkac ludzie :)przed tym 1 szym pazdziernika.! Tylko jak sie zgadac ?..moj nr [gg]
Będzie trudno. Nie wszyscy odwiedzają to zacne forum. Trochę ludzi z ital jest jeszcze na forum włoskim gazety wyborczej. Macie jakieś propozycje piszcie na [email]
Pzdr :)
A mój nr na gg to 5091515
Czy moze mi ktos powiedziec czy studenci 1 roku italianistyki maja sie rejestrowac na wf przed rozpoczeciem roku akademickiego? skoronie ma jeszcze planu apoza tym jak sie rejestrowac na ten w f , przeciez na internetowa rejestracje potrzebne jest HASŁo a skad je wziac juz teraz??
Można się rejestrować choćby na zajęcia popołudniu. Hasło masz to samo co na internetowej rejestracji kandydatów (przynajmniej ja takie miałam). Ja się jeszcze nie rejestruję, czekam na plan. Chociaż kontroluję sytuację czy mi miejsca ktoś nie zajmie
poczatek roku juz niedlugo-ja tez sie denerwuje :) moze dobrze byloby sie spotkac- nawet 30 przed 14.30 zeby nie stac tam samemu na tym dniu adaptacyjnym ...
Poszukuje ludzi, którzy studiują italianistykę na UW. Jakie są wasze wrażenia, spostrzeżenia na temat tego kierunku??
Z góry dzięki;))
Mnie się podoba :) Studiuję na I roku, uczę się wloskiego od zera, trochę trudno przestawić się z francuskiego na italiano ale nie tracę nadziei. Ludzie super, zajęcia ciekawe (no może poza ćwiczeniami z GO i wstępem do literaturoznawstwa). Ogolnie nie żaluję, że tam jestem.
Dzięki za odp:D
A czy są jakieś lektoraty z innych języków i czy mozna sobie wybrac poziom?? I jak duże są grupy na zajęciach?
Drugim jezykiem jest angielski lub francuski - poziom zaawansowany nie mozna wybrac innego. A po 3 roku mozna sie zapisac na lektorat z dowolnego jezyka i mozna wybrac poziom ale to dopiero jak skoczy sie ten 3 letni kurs drugiego jezyka ( ang , franc.) :)
I jeszcze jedno pytanko:jak to jest z osobami, które juz znaja włoski, czy są jakieś dwie grupy, dla tych co zaczynają nauke i dla tych co już znaja język?? W takim razie na koniec studiów ci co znaji język znają go jeszcze lepiej, a ci co zaczęli nauke na I roku znają go tak o.....mylę się?? :D
JEst mniej wiecej tak jak mowisz .No chyba z eci poczatkujacy bardzo sie przyłoża ale jest ciezko . A ci co znali jezyk(Zdawali go na wstepnych) po prostu go szlifuja :)
Temat przeniesiony do archwium.