pytania o italianistyke UJ

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
mam kilka pytan dotyczacych italianistyki na uj, jaki jest poziom egzaminow wstepnych z angielskiego, czy sa to takie same egzaminy jak na filologie angielska? jaki drugi jezyk jest w programie studiow? na jakim poziomie trzeba znac wloski by w ogole myslec o UJ? z gory dzieki za odpowiedzi :P pozdrawiam
Egzaminy wstepne tegoroczne na te filologie z angielskiego byy na poziomie FCE ,nie byly trudne .DRugi jezyk na italianistyce to angielski chyba , a wloskiego nie musisz znac bo ida tam od podstaw na uj . Ogolnie nie jest tak trudno sie dostac
dzięki pocieszyłaś(eś?) mnie :P od tego roku i tak nie bedzie egzaminow z jezyka tylko wyniki z matury, w sumie nie wiem czy to lepiej... jeszcze raz dzięki, pozdrawiam:)
Drugi jezyk na italianistyce to jezyk romanski (hiszpanski lub francuski), w ramach opcji dodatkowych jest jeszcze portugalski, katalonski, galicyjski i rumunski. Ponadto jest obowiazkowy lektorat z laciny (bodaj 2 lata). No i poziom wstepnych byl troche wyzej niz FCE, moze nie na bardzo wysokim poziomie, ale za to naprawde trudny - przez forme

« 

Studia językowe

 »

Szkoły językowe