italianistyka

Temat przeniesiony do archwium.
hejka, mam problemik :) czy ktos moglby mi napisac czy starujac na italianistyke musze znac wloski. bo ja z wloskiego jestem nemo :( czy zajecia saprowadzone w jezyku wloskim?? czy po polsku?? pomozcie...
Nie musisz znać włsokeigo idąc na Italianistykę na UWie. Uczysz się go od podstaw. Chyba dopiero na 2 czy 3 roku zajęcia prowadzone są po włosku.
wielkie dzieki, a czy ktos wie jak to z tym jest na uczelniach w Kraku??? na przyklad na AP CZY UJ???? Z góry dzieki!!!
na UJ też nie trzeba znac włoskiego, tez mam zamiar tam zdawać:) czy również masz zaszczyt zdawac w tym roku nową maturę?
na UJ nie trzeba znac włoskiego, uczy sie go od podstaw, w ciągu jednego roku, bo od drugiego zajęcia sa prowadzone juz po włosku!, na wstępny egzamin trzeba zdawac jezyk, do wyboru angielski francuski wloski, hiszpanski rosyjski , a na AP, filologii woskiej nie ma;)pozdrawiam;)
Wiem, głupie pytanie... Ale czy egzaminy wstępne są trudne? (UJ zapowiedział, że egzaminy tak, czy owak, w tym roku się odbędą). :(
mnie też interesuje jak wyglądają mniej więcej te egzaminy. i nie wiecie czasem jakie są te ttajemnicze laktury, których nie ma wymienionych na stronie www?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa