studia we wloszech :)

Temat przeniesiony do archwium.
czesc :) mam male pytanie.. w tym roku koncze skzole i chcialabym studiowac we wloszech germanistyke, wiem ze to dziewne. czy ktos moze wie czy to jest mozliwe i jakie egzaminy trzeba zdawac?
wiem ze we florencji sa studia laczone wlosko-niemieckie , ale to chyba nie doklandie germanistyka , ja sie tam wybieram na studia lingwistyczne a oto storna uniwersytetu
http://www.lettere.unifi.it/facolta/corsi_laurea3/cdl_interculturali.htm
na tej stronce masz napisane o tym kierunku
ciao
a moglabys mi powidziec czy jest cos tam takiego jak akademik i wogole ile te studia trwaja, bo nie moglam sie doszukac na stronce.. a wlasnie czy konczysz studia z jakims tam tytulem?
We wloszech przeprowadzili reforme i teraz studia sa dwustopniowe. Najpierw trzyletnie daja ci il diploma (cos w stylu licencjata), potem 2 lata, po ktorych daja ci magistra.
podobniez jest akademik, ale nie mam pojecia ile kosztuje miesiecznie i czy tak latwo dostac w nim miejsce. Nie wiem tez jakie dokumenty trzeba zlozyc, aby ubiegac sie o miejsce w akademiku.
heh sorki ze was tak mecze tymi pytaniami :)) moglabys mi powiedziec do kiedy trzeba skladac paiery na studia (we florencji) i wogole jak sie zabrac do tego? wiem ze juz ktos to opisywal gdzies dokaldnie na tej stronce ale kurcze jakos niemoge tego znalesc :(
hej!Czy orientujecie sie jak wyglądają studia w Mediolanie?Jest ktoś, kto miał juz styczność z tym miastem, a może sie tam wybiera, żeby postudiować:)
przejdz na strone studia jezykowe, tam juz pisalam na ten temat
to bylo do kamyki.. malakaka nie wiem jak wygladaja studia w milano, strona uniwerku to www.unimi.it
kappala :) hehe dzieki :)) a Ty wogole studiujesz moze we wloszech?
tak:)
heheh jaka wyczerpujaca odpowiedz :) daj mi swoj nr gg jesli mozesz.. to sobie pogadmy :D
Hejka!
Pewnie też wyda ci się to dziwne, ale ja również mam takie plany- studiować germanistykę we Włoszech. Tylko, że przede mną matura 2006. [email]
kappala... heh wiesz odezwalabys sie do mnie na gg :))) 406482 no albo daj mi swoj numerek to siem odezwe :P :)
Temat przeniesiony do archwium.