CO MOŻNA STUDIOWAĆ Z ROZSZ.MATURA Z ANG, WŁ I GEO?

Temat przeniesiony do archwium.
jestem w 2-giej klasie liceum i nadal nie wiem co studiować... chcialabym nadal uczyc sie wloskiego na studiach, ale italianistyka odpada....same dziewczyny:/ z kolei nie ma studiow dziennych z lingwistyka gdzie jest angielski i wloski... aiutatemi:)
buziaki a tutti:*
A co , z dziewczynami nie mozna studiowac? Troche dziwne podejscie do zycia ( powiedzialabym - bardzo lagodnie - dziecinne ), tym bardziej, ze studia to tak jakby baza Twojego zycia, no chyba,ze chcesz siedziec rodzicom na karku caly czas.
Idziesz na studia znaleźć męża, czy cooo? Na większości kierunkach humanistycznycznych przeważa płeć piękna... Zawsze możesz wybrać jakąś inżynierię mechaniczną, tam na pewno otaczać się będziesz samymi chłopakami.... Co to za różnica z kim studiujesz??? Nie słyszałam o połączeniu anglistyka/italianistyka - te dwa języki i kultury to jak północ i południe....
łączenie angielskiego i włoskiego byłoby delikatnie mówiąc bez sensu... teraz to mnie przeraziłaś. pójdę na italianistykę i będę studiować z samymi dziewczynami:o straaaszne:D
jezu nie spodziewalam sie ze az tak mnie zaatakujecie!!! to nie jest jedyny powod dla ktorego nie jestem zbytnio chetna na italianistyke.....niewiarygodne, ale prawdziwe! zreszta wsyscy dookola mi mowia ze nie ma sensu nastawianie sie tylko i wylacznie na italianistyke, bo potem ciezko znalezc prace. jesli ktos z was studiuje ten kierunek, chetnie pogadam:)
idz na medycyne
no lasnie na medycyne nie moge isc z podstawowa biologia:( naprawde wyglada to nieciekawie...
jak teraz wyglada matura? ciekawy jestem bardzo, ile przedmiotow zdaje sie rozszerzonych a ile podstawowych? czy trzeba zdawac az dwa jezyki n apoziomie rozszerzonym?
zdaje sie obowiazkowo polski, jez.obcy i inny przedmiot z:geo, mat, hist, biol, fiz, chem itd. itp.- 3 obowiazkowe na dowolnym poziomie. mozna zdawac wiecej, ale wtedy dodatkowe przedmioty musza byc rozszerzone:/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa