WSSM

Temat przeniesiony do archwium.
Kto się wybiera na zaoczną italianistykę do WSSM w Łodzi?
Studiuję italianistykę w WSSM w Łodzi I rok wlasnie zaocznie. Zajęcia sa co dwa tygodnie sa dwie grupy dla zaawansowanych i niezaawansowanych Ci drudzy mają troche wiecej pracy musza nam dorownac :) Kadra tez ciekawa szczegolnie Wloch Boni Nieco skromny i nie przypominajacy typowego Wlocha ale nauczyciel niezly Calkiem niezla jest też dr Licznar. Dla zaocznych tez wazna sprawa ze nie ma klopotu z noclegiem
A możesz mi powiedziec coś więcej jak to jest z tym noclegiem? Bo ja mam właśnie problem, bo jestem zza Warszawy. Dziękuje z góry.
Julianie, to jak z tym noclegiem?
Witam. Na tablicy ogłoszeń WSSM bywają oferty wynajmu dla studentów.
Mam bardzo ważne pytanie. Rozpoczynam w tym roku nauke w tej szkole na filologii włoskiej. Na stronie wssm przeczytalam ze pierwszy zjazd dla zaocznych jest w ten piątek o 16,30. Chcialabym wiedziec na jakiej podsatwie odbywa sie podzial na grupe zaawansowana i podstawowa?pozdrawiam:)
Zjazd dla filologi włoskiej owszem rozpoczynamy w piątek o 16.30.
podział na grupy następuje na pierwszym góra drugim zjeździe, Każdy zgłasza na jakim poziomie jest i czuje ze chce byc i tworzą po prostu grupę medio-avvanzato(średio-zaawansowaną) i principiante (podstawową). nie ma się co martwić. jestem studentką II roku filologii włoskiej.Polecam ta skzołę.
Pozdrawiam i życzę miłej nauki w WSSM. :)
hej moglabys powiedziec cos wiecej na temat tej szkoly jaki poziom nauczania, atmosfera itd dzieki z gory:)
atmosfera w WSSM jest super, czasem chaos z zajęciami ale ogolnie jest bardzo fajnie:):) spoko wykładowcy na italianistyce:):)zajecia milo i fajnie prowadzone, nauki troszke jednak jest jak to na zaocznych,ale nie ma sie co zrażać.POLECAM goraco tą szkólkę:):)
Szkólka sama w sobie jest bardzo fajna i przyjemnie się w niej spedza czas.No i uczy oczywiście:):P hehe. jest spoko. drugi rak zaczynamy mieć zajęcia po włosku..troszkę mnie to przeraża.ehm:/ zaczynałam na poziomie podstawowym,ale powiem szczerze ze daję sobie radę i jest ok.
PozdróFFFFki
Saluti per tutti :)
czyli sama mam zdecydować się na poziom? a czy w takim razie średnio-zaawansowany jest bardzo wysoki?;) czy po trzech latach nauki w szkole i dłuższym pobycie we włoszech podołam?
a jeżeli ktos z zaczynajacych teraz chce pogadac to prosze pisac na [gg] :)
powiem tak po I semestrze z poziomu medio-avanzzato zrezygnowała prawie połowa osób,gdyż nie podołali.mimo że większosć osób spedzila jakis czas we Włoszech.dlatego u nas na podstawowym poziomie zrobił się tłok ludzi z zaawansowanego poziomu.taka jest prawda. na tym wyzszym poziomie jest podobno ciężko.a CI co sobie nie radzili od razu przepisywali się do nas żeby mieli łatwiej mimo wszystko,i wiekszosc powtarzali to co umieli-a to czego my się zaczynaliśmy uczyc.
pozdrawiam :) ale możesz spróbować na medio-avanzzato. :)
tez wybieram sie na WSSM zaocznie:) obawiam sie pierwszego zjazdu i nie znam kompletnie Łodzi ale jestem dobrej mysli :) jesli ktos chcialby porozmawiac moj numer [gg] :)
do anna.p :) jasne ze podołasz 3lata nauki to duzo i jeszce do tego pobyt we wŁOSZECH,PEWNIE ŚWIETNIE WYMIATASZ PO WŁOSKU? ) PZDR
Do kami8803 :P To sie okaże na jakim poziomie jestem, nie potrafie sie sama ocenic;) A mogłby mi jeszcze ktos powiedziec czy na pierwszym roku nie ma łaciny?(!)bo z tego co widze w tym planie to nie bardzo:)pozdrawiam
hej ania p. jesli nie masz w planie łaciny w I semestrze to nie martw sie ale bedziesz ją miala na pewno w II. my rok temu tez nie mielismy w I sem a potem jak nam dowaili to bylo kiepsko:) ale dalismy rade i teraz na II roku tez mamy ale na szczescie juz tylko w semestrze zimowym i koniec łacinki :)
jak tam Ci sie plan podoba?
SALUTI.
ciaoo kami:) Ty mnie lepiej nie strasz ta łacinką, dosyc mam stresa przed jutrzejszym pierwszym dniem:D... plan chyba moze byc, zreszta sama nie wiem... a jak mozesz to napisz mi jeszcze ajk to jest z ksiazkami ;) grazie mille
hej , a moze ktos na dzienne sie wybiera? ja w pazdzierniku juz do szkolki ;/ ech.
macie jakis znajomych z dziennych? bede bardzo wdzieczna:)))
hej,książki możecie albo kupić albo sobie skserować.jak tam poz jezdzie, bo mnie nie było akurat w ten week :):) heh. skąd jestes ania?
no jak widac, juz mi trzy zjazdy mineły, a przy tym tak byłam zajeta, ze az nie mialam czasu tutaj wejsc:P... hmm teraz juz jest ok, tak mysle, ale moze odezwij sie do mnie kiedys na gg, chyba pisałam wczesniej tutaj moj numer, to pogadamy:)saluti
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia