studia we włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
hello :)
mam do Was takie pytanie :) chcialabym sie wybrac na studia do wloch, dokaldniej na polonistyke :) jezyk znam niesttey jedynie na pozniomie podstawowym z podstawowego.. mam taie pytanie, moze ktos akurat sie w tym orientuje.. jak zlapac kontakt z uczelnia we wloszech? potrzbeuje dowiedziec sie jakie przedmioty powinnam zdawac. jezyki na jakim poziomie. ale nie abrdzo wiem czego w ogole mam szukac na intrenecie. czy mzoe moglby mi ktos udzielic jakiejs rady?
czekam na jakies odpowiedzi::)
pozdrawiam Buzka:*
najlepiej poszukaj infosow na str univ, ktory Cie interesuje... Z pewnoscia znajdziesz jakis kontakt do uffico stranieri a tam z powinni Ci odpowiedziec na wszystkie watpliwosci:) Tak generalnie ciezko jest cokolwiek napisac bo kazda uczelnia moze miec indywidualne wymagania...
bym zapomniala... we Włoszech nie istnieje raczej cos takiego jak polonistyka, musialabys wybrac kierunek lingue i wtedy zdeklarowac sie, ze chcesz studiowac jezyk i literature polska + jeszcze 1 jezyk i literatura danego kraju... na tym forum czesto byly poruszane tematy studiow w Italii, poszukaj w archiwum:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia