Erasmus- LA SAPIENZA 2008/2009

Temat przeniesiony do archwium.
Hey!
Właśnie dziś zajechałam do pięknego, słonecznego Rzymu i pomyślałam sobie, abyśmy my- Erasmusowicze w Wiecznym Mieście- połączyli się.
Piszcie, jeśli tak jak ja zaczynacie studia od września. Może zorganizujemy jakieś spotkanie, pomożemy sobie w trudnych momentach.
Ja robię Erasmusa na Wydziale Prawa i na Wydziale Nauk Politycznych.
CIAO a TUTTI!
Hej, ja tez przyjechałem do Rzymu wlasnie. Jesli masz ochote wspólnie pozwiedzac i spedzic czas daj znac. Moj mail: [email] mam sporo czasu poki co wiec, chetnie zrobie cos konstruktywnego ;).

Pozdrawiam
Grzesiek
Fajnie!
Słuchaj Grzesiu to zorganizujemy jakieś spotkanie jutro lub po jutrze.
Moj e-mail- [email] wszystkich, ktorzy reflektuja na spotkanie.
Zaraz Ci przesle jakis bardziej konkretny kontakt do mnie.
pa!
ja tez jade na La Sapienza:) Dolacze do Was, ale dopiero we wrzesniu. Przygarniecie?
Pewnie, że przygarniemy!
hej ja też na La Sapienza, ale dopiero od 2 semestru, więc jeszcze mam troche czasu, ale jak przyjade to chętnie nawiąże kontakt z innymi erasmusami...mogę liczyć na was :)
hje widze ze co chwile sie ktos probuje dokleic do tej pierwotnie dwuosobowej grupy erasmusow zwiedzajacych rzym, wiec i ja sprobuje jak tylko sie zjawie od pazdziernika. bede studiowal wloski na sapienzy, to odrobina polskiego dobrze by ,mi zrobila, pozdrawiam,m.
Ja tu już kwitnę 2 miesiące i bardzo chętnie jak wspomniałam spotkam innych polskich Erasmusowców i służę pomocą, jakby ktoś jej potrzebował.Ciao!
W Rzymie i kwitniesz? Zapoznaj sie lepiej z Włochami!
hej ja tez jade na erazmusa w Rzymie bede 20.09 chetnie sie spotkam, poza tym szukam osób chetnych do wspólnego wynajecia/szukania mieszkania jak wy z tym stoicie?
A wyobraź sobie, że można w Rzymie kwinąć- w sierpniu wszyscy Włosi wyjeżdzają na ferie d'agosto, a w mieście zostają tylko ci, którzy naprawdę muszą. Wszystko jest pozamykane, a na ulicach jest tak gorąco, że nie można chodzić. Przestajesz wtedy myśleć o pięknym Rzymie, a zaczynasz marzyć o zimnym jeziorze. A z Włochami zapoznawać się nie muszę, bo jeżdzę tu już od dawna i trochę ich znam.
O co chodzi z tymi wyjazdami?To są jakieś kursy włoskiego?
hej rzymskie Erasmusy, super że odpowiadacie. Ja będę pod koniec września. Mam nadzieję, że zdzwonimy się na jakieś włoskie piwo siki-weroniki(ewentualne weroniki przepraszam). A może jak tam już jesteście macie jakieś namiary na miejsce w pokoju dla miłego faceta? w razie czego mój mail [email] będę riconoscente a vita, pozdrufka,m.
hej, ja też przybywam pod koniec września. będę studiować na Roma Tre. Też mnie interesuje kwestia znalezienia sobie jakiegoś lokum, może faktycznie poszukamy całego mieszkania większą ekipą? Być może wyjdzie taniej, niż jak każdy będzie szukał pojedynczego pokoju?
pozdrawiam, a jak dojadę to zapowiadam próbę mobilizacji na jakieś niedobre włoskie piwo ;)
WITAJCIE!!! no ja równiez od 28 wrzesnia prezylatuje... NA CALUTKI ROK AKADEMICKI...LA SAPIENZA - I SZUKAM MIESZKNIA...GDY KTOS COS WIEDZIAŁ BYŁABYM MOLTO CONTENTA ;-) POZBIERAM WASZE MAILE I NAPISZE COS PO PRZYJEZDZIE ;-) BACIONI
czy ktoś z Was wie moze jak wyglada kalendarz akademicki sapienzy na 2008/2009? coś bardzo nieczytelna ich strona choć nie dziwi mnie to. Jak zaczynamy w październiku?
Ja dzwoniłam do Pani z Facolta di Giurisprudenza i po 2 dniach zajetego telefonu wreszcie udalo mi sie z nia polaczyc. Poinformowala mnie, ze rok akademicki na Wydziale Prawa zaczyna sie w... listopadzie...Wy tez macie w pazfzirniku kursy jezykowe?
Witam was wszystkich, tak czytam wasze wypowiedzi i mam pytanie. Studiować nie będę w Rzymie ale mieszkać. Jestem juz po studiach ale w Polsce, a do Rzymu jade po to by nauczyć sie języka, ogólnie to pracuje w branzy turystycznej i włoski jest mi bardzo potrzebny więc jęsli ktos mógłby mi pomóc z wynajęciem pokoju, moze macie już jakis rozeznanie i ktoś mnie przygarnie..no moze szukacie lokatorki..pozdrawiam
Hej,
widzilam ze bedziesz studiowac na sapienzy ja rowniez. Jaki wybrałaś kierunek? mwidzilam ze szukasz mieszkania moze sie jakos razem umowimy na szukanie czy nawet na wynajem?
pozdrawiam Ida

Ps. jesli masz ochote to moj adres mailowy [email] lub nr [gg]
hej, szukam osób które zaczynają studiować na Sapienzy od 1 marca. Razem z narzeczonym mamy oczywiście peoblem ze znalezieniem pokoju dwuosobowego:((( pomóżcie.....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe