Erasmus Rzym rok akadem. 2011/2012 kto jedzie?

Temat przeniesiony do archwium.
szukam osób, które tak jak ja jadą do Rzymu na erasmusa. zaczynam w październiku i jadę na rok. czy znajdzie się ktoś kto jedzie na Universita degli Roma Tre?
Integrujmy się, razem będzie raźniej ;)
moj mail [email]
Hej jadę ja! Ale na uniwersytet la Sapienza di Roma na semestr jesienny moj e-mail: [email] planuje jechac juz w lipcu żeby się ogarnać i może znależć jakiś part time job. Piszcie w kupie siła:)
Czesc, ja jade na La Sapienza na semestr letni w roku 2011/2012. Fajnie byloby gdybyscie donosily co tam w Rzymie slychac, na co warto zwrocic uwage :) jak tam Wasze nastroje, myslal ktos o przyspieszonym kursie letnim we Wloszech ? czy wasze uczelnie tez dofinansowuja takie wyjazdy??
Witam! Jadę do Rzymu na semestr jesienny, dwa dni temu dowiedziałam się o przyjęciu. Jeszcze nic poza tym nie wiem, ale mam nadzieję, że zjednoczymy się w tej wspólnej wyprawie i wesprzemy :)
Ja też jadę do La Sapienza! :) Dziewczyny jeśli szukałybyście mieszkania i brakowało wam osoby na mieszkanie to jestem chętna bo na razie nic nie wiem :P
Dopiero 3 dni temu dowiedziałam się że jadę!!! Mam nadzieję, że poznamy się w Rzymie:)))
mój mail: [email] piszcie musimy się poznać :)))
ja studiuję na Roma Tre ale nie jako Erasmus tylko jak taki normalny student ^_^ Jak coś to pisz [email] pozdrawiam :)
hej wszystkim, dziewczyny napiszcie skad jestescie i co bedziecie studiowac to moze dopasujemy sie lotniskami i wydzialami :) pozdrawiam
widze ze ze podalam zlego maila, prawidlowy to [email]
hej, ja również do Rzymu na La Sapienza- semestr jesienny. Świetnie byłoby zorganizować się jakoś mieszkaniowo i nie tylko.:) Piszcie proszę co wiecie na temat Erasmusa w Rzymie bo ja jestem zielona!
To mój mail: [email]
Pozdrawiam!
Hallo,
ja podobnie jadę na semestr jesienny do Rzymu- La Sapienza. Mój mail [email] :)))
siema wszystkim, wybieram się do Rzymu od październiku i nie mam zielonego pojęcia jak znaleźć pokój do wynajęcia. Wie ktoś może coś na ten temat?? Wybieram sie do Sapienzy:)
[email]
[gg]

ŁĄCZMY SIĘ I BAWMY SIĘ!
ale wam fajnie:( szukajcie pokoju na easystanza.it albo wpiszcie w goole - Roma stanza,affitto stanza a Roma
czy ktos jest teraz w rzymie i od czerwca zwalnia mieszkanie?
Hej!

Czy jest ktos juz w Rzymie? Bo ja wlasnie przyjechalam i szukam bratniej duszy w poznawaniu urokow wiecznego miasta:)
Ha! Ja juz jestem! Tak samo szukam bratniej duszy! Napisz na [gg] ;) wyslalem Ci prywatna wiadomosc takze ze swoim mailem :)
Czesc! coprawda nie zaczynam studiow w Rzymie ale jestem tu na rok , byz moze w przyszlym roku uda mi sie przeniesc na La sapienze ;) mam 22 lata, moja koleżanka - też Polka i też mieszka w Rzymie;) wlasnie zaczyna studia na la sapienzy ,dajcie mi znać na priv jeśli chcecie gdzieś wyskoczyć !;)
czesc! ja przyjezdzam na erasmusa do la sapienzy ale dopiero w lutym szukam mieszkania, moze znacie kogos kto zwalnia miejsce w pokoju badz pokój, byłabym wdzieczna za informacje. z góry dzieki i do zobaczenia :)
Ja też wybieram się do Rzymu, ale na praktykę erasmusowa i bede potrzebowac jakiegos pokoju od kwietnia 2012. Może ktos zostaje po pierwszym semestrze na troche dluzej i od kwietnia moglabym przejac lokum????? troche sie denerwuje, bo akurat bedzie po zmianie "erasmusowego turnusu" na letni, wiec wszystko bedzie zajete... jakby co to prosze o info
Lucigla! ja szukam współlokatorki do pokoju dwuosobowego. 350 euro z rachunkami za miesiąc, wolne od konca lutego niby, ale można dogadać się z dziewczynami (Hiszpankami) i przyjechać wczesniej-ja przyjezdzam 14 lutego. mam zdjęcia tego pokoju i mieszkania-mogę przesłać:) mieszkanie jest na via vetulonia-niedaleko do metra i autobusu, a dziewczyny wydają się być bardzo sympatyczne! jesli jesteś zainteresowana napisz do mnie- [email] POZDRAWIAM!
Hej jestem studentka na univ La Sapienza i chetnie poznam nowe osoby:) emal [email]
Hej, wybieram się do Rzymu na semestr zimowy na Sapienze, a własciwie już od września bo jadę na kurs językowy. Czy ktoś może również się na niego wybiera od 3ego wrzesnia? pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia