Studia w Rzymie 2012

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś w przyszłym roku roku planuje rozpocząć studia w Rzymie? :)))
ja za dwa lata
Ja ukonczylam studia w Perugii i od niedawna mieszkam w Rzymie. Zalozylam tez bloga, w ktorym bede pisac o zyciu we Wloszech. Jesli Cie zainteresuje, zapraszam do czytania.


www.catandthetcity.blogspot.com
Tez miezkam w Rzymie i tez zaczelam pisac bloga ...1 listopada ;-) ...ale marnie mi idzie ...i chyba marnie bedzie mi szlo ;-)

Bede czytac Twojego :-)
Napisz mi adres Twojego to tez chetnie zajrze. Ja zmienilam adres mojego bo mialam literowke:

http://catnthecity.blogspot.com/

pozdrawiam!
ja mieszkam teraz w rzymie i chce sie rzeniesc tutaj na studia od 2012
Coccusia dzięki za linka do twojego bloga ;) jest bardzo ciekawy i pomocny :)) KAJJA1 czy mogłabyś mi podaj twoje gg lub maila? chciałabym się z Tobą skontaktować i pogadać o studiach :)))
cinquanta wyslalam ci namiary na siebie wiadomoscia na priv :)
Brytyjskie uczelnie walczą o polskich studentów. I to jak! By szukać chętnych na studia, do Warszawy zjechali przedstawiciele 30 największych uniwersytetów
Kings Collage London, Goldsmith University of London, Middlesex University, University of York - uczelnie z całej Anglii, ale też z Walii i Szkocji. Foldery na kredowym papierze i uśmiechnięci przedstawiciele szkół. Tak wyglądała w piątek Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego na Powiślu, gdzie Brytyjczycy zorganizowali targi edukacyjne. - Studia w Anglii to szansa na znalezienie ciekawej pracy. Na moim uniwersytecie pomagamy zaplanować przyszłą karierę. A Manchester to świetne miejsce do studiowania. Jeden z największych ośrodków akademickich na Wyspach, kwitnie tu życie studenckie - zachwalała Rachel Tufft z University of Manchester. Oceniła, że już teraz corocznie setki Polaków starają się o przyjęcie na jej uczelnię.

Do stanowisk szkół ustawiały się kolejki polskich licealistów i studentów, którzy kończą licencjat, a tytuł magistra chcą zdobyć już w Wielkiej Brytanii.http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1[tel],Studencie__jedz_na_Wyspy__Bo_w_Warszawie__zalamka_.html
Sette, byłam pewna, że rozmawiamy tutaj o rzymskich uniwersytetach, a nie brytyjskich :) chyba Ci się fora pomyliły:)
nie pomylily..chcialam wskazac ,ze ktos nas poszukuje ..inne Uniwersytety/nie rzymskie i nie wloskie/ i ze gospodarka GB ma sie lepeij niz IT...i zarobki tam wyzsze/o ok 80proc/...i perspektywy tez lepsze niz w IT..chcialam cos podrzucic ..tam jest przyszlosc...Wlochy zle sie maja:D PS Wlosi po studiach jada do GB na zmywak albo kelnerowac..by moc sie utrzymac samodzielnie,to fakt.Tylko kierunki techniczne zapewnia przyszlosc,kierunki wazne dla GOSPODARKI..biotechnologia budownictow energetyka,matematyka,kierunki przyrodnicze..tylko z tego beda w przyszlosci pieniadze i stala praca.Nie zaprzeczysz! NIE DA SIE!!!! :D
jesli nie teraz to moze za rok ..2..3 przyznasz mi racje..:D
Temat przeniesiony do archwium.