"Polki są złodziejkami - kradną nam mężczyzn!"

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
... Włosi mają już dość Włoszek, bo wszystkie myślą, że są Moniką Bellucci. Włoska dziewczyna nieustannie cię ocenia, cynicznie wybiera pomiędzy jednym a drugim kandydatem szacując korzyści materialne. Dziewczyny ze Wschodu są mniej nadęte i mają mniej paranoi........http://polonia.wp.pl/title,Polki-sa-zlodziejkami-kradna-nam-mezczyzn,wid,13917935,wiadomosc.html
oddam włoskiego mężą gratis.!:)
nie wiedza co ich czeka .......
ja tam polaka nie zamienilabym na wlocha :)
ale fakt ,ze wiele polek i kobiet wschodu powychodzilo za maz za wlochow.Jakimi motywami sie kierowaly to ich sprawa .Ja im zycze szczescia !!!!!
okreslenie 'kobiety wschodu' funkcjonuje w histori i geografii jako kobiety ISLAMU!!!!!!!!!!!!!!kobiety arabskie..kobiety Wschodu to skrot od kobiet DALEKIEGO i BLISKIEGO Wschodu,kobiety z innej kultury , zawsze ze swiata islamu
cmoknij mnie dzyndzel tylko przez bibulke zebys mnie nie pobrudzila !!!!!!hehehehehehehe
Cytat: SettediNove
... Dziewczyny ze Wschodu są mniej nadęte i mają mniej paranoi........

piszac to mialas na mysli arabki ???? Zas bedac polka masz o polkach inne zdanie ?????!!!!!!!!!!!!!
Wieksza wartosc ma dla ciebie arabka ???
ale ty basik niedouczona jestes co innego 'dziewczyny ze Wschodu' w tekscie gdzie pisze sie o ukrainkach i rumunkach czy polkach a co innego znaczy kobiety Wchodu..jesli ty nie widzisz w roznicy w obu tych frazach..o tym sie uczy mlodziez w gimnazjum..a pozatym my Polki nie jestesmy ze Wschodu Europy tylko z CENTRUM Europy..nawet nie potrafisz sie przyznac do bledu..to doprawdy infantylne!!!!..kobiety Wschodu dla mnie 13 letniej dziewczynki,gdy pierwszy raz zetknelam sie z tym terminem w histori o Ataturku..to byly kobiety /w mej wyobrazni zakodowal sie raz na zawsze obraz ../przebywajacych w haremie sultana,kobiet wyznania islamskiego..masz braki..uzupelnij je sobie
Ktoś tu mówi o brakach? Mogłabyś chociaż Ty, wielka mądralo, nie mieć braków w polskim języku i pisać poprawnie, na przykład o osobach innych narodowości wielką literą...
Nie mówię już o brakach w WYCHOWANIU...
ona cała to jeden wielko wybrak !!!!!


Niezłe :D Dziewczyny jestem z wami :P
A o tych przekleństwach w naszą stronę nie wspomnę... kompletny brak kultury, wychowania i po prostu dobrego taktu.
edytowany przez moderatora: 27 paź 2011
jak chcesz kultury to sie uwiescie u szyji kulturalnej osoby nie mojej..buahahahahahah
Cytat: SettediNove
jak chcesz kultury to sie uwiescie u szyji kulturalnej osoby nie mojej..buahahahahahah


hahhaaahahhahahhaahah.....myśli że jest dowcipna .....a jest .....ŻAŁOSNA !! JAK ZWYKLE ZRESZTĄ !!
Cytat: SettediNove
jak chcesz kultury to sie uwiescie u szyji kulturalnej osoby nie mojej..buahahahahahah

Z kulturalana osoba raczej sie rozmawia ,a nie wiesza na jej szyji.Kulturalnej ,inteligentnej osobie nie przyszo by do glowy "...sie uwiescie u szyji ...." . "buahahahahahah " to dla mnie brzmi jak smiech buchaja :)
Cytat: SettediNove
jak chcesz kultury to sie uwiescie u szyji kulturalnej osoby nie mojej..buahahahahahah

o tym że kultury u ciebie ani na lekarstwo to akurat każdy doskonale wie !!! nie musisz sama głosić rzeczy oczywistych !!
dopasowalam ie poziomem do was prostaczki z seła..pokazuje wam malpy lusterko awy sie cieszycie jaka glupie i reszta z was ma radoche kaszaniary
a ty masz jeszcze wieksza :)..........i o to ci chodzilo
wiec ,w sumie, kto jest wieksza kaszaniara ??? :)))
SETTE ze swoim nieodlacznym lustrem :)))) Ktore smieszy mnie najbardziej :))))
giusto! bo jak ci pokazuje moje lustro to widzisz w nim małpę..czyli siebie..cieszy mnie, ze sie smiejesz na swoj widok, grunt to poczucie humoru!
nie kochana ja jak patrze w lustro widze zdecydowanie SIEBIE ,nie wiem skad ci sie to wzielo, moze ty jak patrzysz w lustro widzisz malpe (jestem pewna ,ze tak jest) i sadzisz, ze tak jest u wszystkich (normalnie trzeci swiat :))))).To by wyjasnialo sprawe lustra .
poczucie humoru mam i z siebie samej tez potrafie sie smiac .
Cytat: SettediNove
giusto! bo jak ci pokazuje moje lustro to widzisz w nim małpę......

Spacerowalam sobie kiedys po Piazza Dante i znalazlam lusterko.
Patrze i widze malpe:)
Basia, moja kolezanka od kieliszka bierze to lusterko i mowi:
O, moje zdjecie!
Margo, moja druga kolezanka od wodki, bierze lusterko z reki Basi i mowi:
No cos ty, to moje zdjecie!

Wiec poklocilismy sie wszystkie i zapytalysmy sie GosaBG o zdanie.
Ona wziela to lusterko i mowi:
O, jaka laska na tym zdjeciu!

I zabrala lusterko do kieszeni....
Niestety, jak wiadomo na Piazza Dante, trzeba na zlodziejstwo uwazac...
I stalo sie, Sette, stary kieszonkowiec, buchla lusterko z kieszeni GosiBG

GosiaBG, biegnie za nia i wola:
Oddaj mi to zdjecie laski!

Na to Sette wola zdyszana:
Co ty, na tym zdjeciu to jakas stara rura!


Oczywiscie dodam ze wszelkie podobienstwa do innych osob jest przypadkowe:))

Nudzi mi sie w pracy, a nie mam tu jak karaoki spiewac, wiec pisze i pisze:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 28 paź 2011
przykro mi ale rozczaruje was po raz N ty ...nie bywam na Piazza Dante ani wczesci hustawkowo karuzelkowej ani w czesci zaszczano piwnej,a samochodem po placyku nie wolno jezdzic wiec nie bywam ,przyro mi ze musze was rozczarowac i ze nic sie nie uklada wg waszego durnego scenariusza wyssanego z brudnego palucha
Cytat: SettediNove
"........a samochodem po placyku nie wolno jezdzic wiec nie bywam..."

Skad wiesz ze nie mozna tam autem?
Bywalas?
Ja nastawiam wlasnie nawigacje na ciebie:))
Chce odebrac lusterko:))
A Olbrych mi pisal ze tam "urzedujesz".
edytowany przez Magdalena-Malpa: 29 paź 2011
No, nawigacja mi mowi ze nie mozna autem...
No nic, przejde sie tych pare metrow pieszo....do ciebie kochanie:))
10 minut spacerkiem od piazza dante .... w kierunku tanich, czynszowych bud dla najuboższej ludności...
OFERUJE 1tys eu do reki od razu kazdemu z WAS kto mnie tam znajdzie!!!!!!!.wiec ruszjcie dupyi to szybko by posiedziec kilka dni i nocy na tym placyku..jak mnie tam znajdziecie to wyplacacm tak jak stoje tauzena do lapy wie..szykowac spowor i flaszki i jzada..dosyc tego glupiego gadana i rozpisywania bzdur jedna z druga..skoro moje slowo jest niczym dla was i mi nie wierzycie,ze mnie z kims durna badante z problemami psychicznymi po dlugiej emigracji zarobkowej pomylila to wasza sprawa.A jak mnie tam znajdziecie to wyplacam 1 tys eu pod warunkiem przedstawienia sie ,ze sie jest z fioletu plus dowod osobisty .A jesli nie znajdziecie..byle szybko szybko ..juz teraz od razu...to skonczcie te durna zabawe i sie odpierdolcie ode mnie,bo to robicie jest malo smaczne
raczej ok 5 km za miastem w strone wzgorz..jak zwykle wszystko pieprzysz niczego porzadnie nie jestes w stanie zrobic heheheeh rompicogliona
hahhhhahhhahahahhhaha......a skąd ty znów wiesz że to do ciebie????? Jakoś nikt inny tego do siebie niewziął :))))))))))))))) haahahhaha ....... skoro nie mieszkasz 10 min spacerkiem od piazza dante, to po cholerę tłumaczysz że 5 km w inną stronę?? i co? teraz każda ma wpisać jak daleko od tego miejsca mieszka?????????????
ludzie widzieliscie jebana rompicoglione..pisze tylko po mnie i wchodzi tylko jak ja sie pojawiam ,caluje slady moich stop na forum ,oddycha moim zapachem..to nienormalne jest..ale golym okiem widac ze tak jest ..widac to po jej wpisach wylacznie umiesczonych obok moich ...to paranoiczka na moim tle...buhahahhaahhaaa..trzeba jej wspolczuc,miec tak wielka paranoje na pukcie jakiejs wirtualnej osoby to przwdziwe nieszczescie..ona zyje tylko MNA...
bo nie wzialas pod uwage ze ludzie sie przemiesczaja....i ze w czasch kryzysowych kazdy chce choc troche zaoszczedzic na czynszu..albo powiekszyc sobie metraz..bo rodzina tego wymaga...itp itd..
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |