Erasmus Palermo, ktoś był lub jedzie 2012/13?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, czy ktoś wybiera się może na I semestr Erasmusa do Palermo? A może ktoś tam był? Chciałabym wiedzieć, kiedy zwykle rozpoczyna się ta rok akademicki i czy jest tam akademik bo słyszałam, że nie ma... wyobraźcie sobie, że dzwonie tam niemal codziennie i nikt nie wie kiedy startuje uniwerek, jakaś masakra bo skąd mam wiedzieć na kiedy rezerwować bilet? :(
Bylo tu niedawno pare postow o Erasmusie w Palermo. Ja mam za soba Erasmus ale w Perugii, wiec nie wiem na ile moge byc pomocna.
Nic się nie przejmuj, u nich to normalne, potem się poukłada, jeżeli nadal nie masz biletu to rezerwuj, moim zdaniem, najpóźniej na 10.10 bo tak w połowie października powinny zacząć się zajęcia. Większość erasmusów przylatuje już we wrześniu, ja poleciałam w październiku i chyba byłam jedną z ostatnich osób, które dojechały i odbiło się to trochę na mieszkaniu tzn miałam mniejszy wybór bo co korzystniejsze oferty wynajmu były już poblokowane przez innych. Ale mieszkań jest więcej niż chętnych więc na bruku nie zostaniesz ;)