Pomoc w wyborze szkoły językowej we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
Zamierzam wybrać się do Włoch w czerwcu na 2-3 tygodnie do szkoły językoej. Czy ktoś z was kto już tam był może doradzić na jakie miasto wybrać, ewentualnie polecić jakąś szkołę. Czym one różnią się między sobą i czy ma to jakiekolwiek znaczenie jeśli obcuje się z "żywym" językiem?
Polecam Universita' per Stranieri w Perugii. Świetni wykładowcy, wspaniałe miasteczko.
dopisuje sie do kolezanki polecajacej universita per stranieri w perugii. Bylam tam na kursie przygotowujacym do studiow w ramach programu erasmus. Zajecia byly prowadzone od poniedzialku do piatku, odbylismy tez pare wycieczek. Wykladowcy bardzo mili i profesjonalni. Sama Perugia jest dosc niewielka ale dosc ladna. Polecam jeszcze raz
moj mail [email]
pozdrawiam aga
Leonardo da Vinci w Rzymie.Miasta nie trzeba reklamowac, a szkola jest naprawde dobra...
A wiesz moze cos o filii tej szkoly w Mediolanie - poziom / atmosfera??? Chcialabym tam pojechac na kilka tygodni w maju / czerwcu.
hej!A kedy robiłaś tam erasmusa, bo ja w 2003.Saluti.
Erasmusa robilam od pazdziernika 2002 do lipca 2003 na facolta di economia e commercio.
Wdarl sie jakis blad i nie zdazylam dokonczyc odpowiedzi. Erasmusa robilam od pazdziernika 2002 do lipca 2003. Studia konczylam w polsce ale po ich ukonczeniu znow wyjechalam do pieknej italii. Obecnie mieszkam godzine od perugii (okolice orvieto). Jesli ktos jest gdzies w poblizu to moj mail [email]
pozdrawiam aga
ja studiowałam na Universita' degli studi di Perugia., Facolta di Economia. Mialam do zaliczenia takie przedmioty jak Microekonomia,marketing,Gestione delle imprese i Gestione dell'Innovazione. W sumie bylam od marca 2003 do lipca 2003.Dziwne,że się minęłyśmy! Perugia w koncu nie jest taka wielka ;-)
Pozdrawiam
Jadę do tej szkoły leonardo w Rrzymie za miesiąc, wybrałam mieszkanie w apartamencie.Czy ktoś tam był?
università per stranieri di Perugia moim zdaniem to dobry wybor i poza tym jest tam duzo polakow.Ja tam studiuje i jest super
Witam!mam pytanie do greenlake.Słyszałam wiele pozytywnego na temat Universita per stranieri di Perugia.Ty takze ja polecasz.Powiedz mi,jak jest z dostaniem sie??Ciezko jest??Na Siene słyszałam ze tak:(Byłabym wdzieczna za kazde info.Podaje moj mail: [email] Jesłi mozesz napisz prosze cos wiecej.
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.